Diskuze

Pokojové rostliny

Orchidej dobře nebo špatně?


smajlicek90 25.03.13

Dobrý den chtěla jsem se zeptat zkušenějších :) Mám doma orchidej má krásné listy, ale šlahoun vyhodila až teď po půl roce a přišla jsem na to že mezi kořeny – tedy uprostřed rostliny má něco co se mi zdá, že tam nepatří :think: měla to orchidej kterou jsem před týdnem musela vyhodit – zežloutli jí listy a upadly.tak se chci zeptat jestli to tam patří nebo ne :D popřípadě co s tim. Přikládám fotku ptž z mého popisu toho moc nezjistíte :D děkuji


Reagovat
Tereza5555 26.03.13

Ahoj, taky jsem to na nějaké své orchideji našla, bohužel nevím co to je, ale taky by mi to zajímalo, tak snad někdo bude vědět a ozve se.


Reagovat
emilka12 26.03.13

A není to takovy flauš


Reagovat
smajlicek90 27.03.13

No pořád jsem nepřišla na to co to je ale kytičku jsem přesadila a když jsem na to sáhla tak seto začalo drolit takže jsem trochu odrolila přesadila a uvidíme šlahoun zatím pořád roste ťuk ťuk


Reagovat
Tereza5555 05.04.13

Také jsem to tam nechala, myslela jsem, že je to něco co třeba tu orchidej vyživuje… :nevim:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.