Diskuze

Pokojové rostliny

Orchidej - vzpamatují se?


Miska219 19.05.13

Babicka mi dala dve orchideje.. byli strasne moc prelitý a mají hnedé zhnělé kořeny, kdyz ty kořeny ostříhám tak tam nezbydou žádné :( myslíte že se dají zachránit?? potřebovala bych poradit co nejdrive.. dekuji moc


Reagovat
jupíjou 02.09.13

Já také měla orchidej ve špatném stavu, ostříhala jsem kořeny, které byly na dotek měkké a jakoby vyšušené a prázdné. Také jsem koupila nový substrát pro orchideje a nějakou dobu jsem rostlinu nezalévala.

Vidím, že jste příspěvek vložila již před pár měsíci, tak se chci zeptat, jak jste s rostlinami naložila?


Reagovat
vydriska 25.10.13

Já mám také dobré zkušenosti s orchidejí, pravidelně ve stejnou dobu naliji až po okraj vodu, nechám 2hodiny sublimovat a poté vodu vyliju. Kvete mi i dvakrát do roka. Přeji zdar.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.