Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Ořechy


franky 14.10.10

chuťově je ořešák černý (black walnut – obrazek) pro mne nepřekonatelný. Voní, hodně mléka. Vynikající na pečení a do chleba. Zajímalo by mne, kde je k mání. Nabízím asi deset ořechů, stromků vlašák menší.

Měl jsem pecany ořechy, ale ty pošly kvůli nedostatku slunce a tepla. Opět, vynikající na pečení, chleba, cukroví a do zmrzliny. zdar :-)


Reagovat
vezas 26.03.15

Dobrý den. Přečetl jsem si Váš příspěvek do diskuze, kde mimo jiné nabízíte asi 10 kusů ořešáku menšího. Váš příspěvek je ze 14.10.10. Sháním ořešák menšího vzrůstu. Prodáváte ještě ořešáky? Napište popis poku možno co nevíce a uveďte mimo jiné i velikost plodu, plodnost, podmínky pěstování, rozpětí stromu a pod. Pokud už ne, tak mi prosím doporučte druh ořešáku malého vzrůstu, případně mi prosím doporučte kde ho koupit.
Vám však já pomoci nemohu, jsem spíše začátečník. Děkuji Mirek


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.