Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Pár otázek nezkušené.


ww 08.04.11

Ahoj zahradnice. Jsem na KONVI poprvé, teď jsem ji objevila tak vás hned zneužiju :wink:

  1. Na podzim jsem ořezala všechny keře na zahradě asi 30cm od země, tak jsem ptám jestli ještě vyraší :oops: nemají zatím žádné pupeny :-? A jsou to: zlatý déšť, rybíz, ptačí zob a okrasný keř od starkla (vypadá podobně jak zlatý déšť).
  2. Kdy můžu vysadit ven Primulky?

Moc děkuji za odpovědi.


Reagovat
liška 08.04.11

Ahoj!

  1. určitě obraší :wink: , kvetoucí keře stříhám po odkvětu, možná jsi to vzala moc u země? Ale jako tvarovací řez dobrý :mrgreen:
  2. primule jsem už vysadila ven, dokonce už přežily 3 noci :mrgreen:

Reagovat
ww 08.04.11

Jé děkuji moc za odpovědi. Já ty keře fakt trochu víc zastřihla, jsou s nich jen pahýly :lol: Zahrada byla dlouho neudržovaná tak to chtělo radikální řez :mrgreen:

Nevíš proč mi ty primulky doma usychají? Zalévám je pravidelně, ale přitom schnou. Proto je chci co nejdříve vysadit ven, snad jim tam bude líp…


Reagovat
buliznik 08.04.11

Keře stříhám takhle každý rok a na jaře to ještě zkontroluji jestli nějaká větvička nezmrzla a kdyžtak ji též odstraním-razím metodu čím víc ostříhám tím jsou hustší a zatím se mi to daří.Tak at vám to roste! :potlesk: :palec:


Reagovat
ww 27.06.11

Ahoj zahradničky. Tak jsem tady zase s dotazem :oops: Mám krásné rajčata, vysoké tak 60cm, košaté, ale nekvetou :cry: Sadila jsem je tak jak bylo na sáčku napsané, zalívám je hodně, mám je v rašelině. Mají ještě čas?

Další dotaz je na kedlubny, Jsou vysoké tak 25cm ale jsou jen jak špagátek, neudělala se na nich ta boulička(plod)­. Vadí?

Moc vám děkuji za vysvětlení :palec:


Reagovat
liška 28.06.11

Hm, tak to je divné, co je za odrůda? Nejsou pozdní??? Já mám ranné a poloranné, a ve skleníku i venku už mám zelené plody :think: Ty kedlubny by možná ještě chtěly čas, nemáš je moc blízko u sebe, mají místo? Možná poradí někdo jiný.


Reagovat
buliznik 28.06.11

já mám už rajčata asi metr vysoká a plná zelených rajčátek-ještě pár dní sluníčka a budou dozrávat.Mám ještě keříčková-balkonová a ty už červenají a žloutnou. :palec:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.