Pár otázek nezkušené.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ww
3 příspěvky 08.04.11 10:28
Pár otázek nezkušené.

Ahoj zahradnice.
Jsem na KONVI poprvé, teď jsem ji objevila tak vás hned zneužiju :wink:

1. Na podzim jsem ořezala všechny keře na zahradě asi 30cm od země, tak jsem ptám jestli ještě vyraší :oops: nemají zatím žádné pupeny :-? A jsou to: zlatý déšť, rybíz, ptačí zob a okrasný keř od starkla (vypadá podobně jak zlatý déšť).

2. Kdy můžu vysadit ven Primulky?

Moc děkuji za odpovědi.

Reakce:

liška
44 příspěvků 08.04.11 12:27

Ahoj!
1. určitě obraší :wink: , kvetoucí keře stříhám po odkvětu, možná jsi to vzala moc u země? Ale jako tvarovací řez dobrý :mrgreen:
2. primule jsem už vysadila ven, dokonce už přežily 3 noci :mrgreen:

ww
3 příspěvky 08.04.11 12:42

Jé děkuji moc za odpovědi. Já ty keře fakt trochu víc zastřihla, jsou s nich jen pahýly :lol: Zahrada byla dlouho neudržovaná tak to chtělo radikální řez :mrgreen:

Nevíš proč mi ty primulky doma usychají? Zalévám je pravidelně, ale přitom schnou. Proto je chci co nejdříve vysadit ven, snad jim tam bude líp…

buliznik
769 příspěvků 08.04.11 12:54

Keře stříhám takhle každý rok a na jaře to ještě zkontroluji jestli nějaká větvička nezmrzla a kdyžtak ji též odstraním-razím metodu čím víc ostříhám tím jsou hustší a zatím se mi to daří.Tak at vám to roste! :potlesk: :palec:

ww
3 příspěvky 27.06.11 13:00

Ahoj zahradničky. Tak jsem tady zase s dotazem :oops: Mám krásné rajčata, vysoké tak 60cm, košaté, ale nekvetou :cry: Sadila jsem je tak jak bylo na sáčku napsané, zalívám je hodně, mám je v rašelině. Mají ještě čas?

Další dotaz je na kedlubny, Jsou vysoké tak 25cm ale jsou jen jak špagátek, neudělala se na nich ta boulička(plod)­. Vadí?

Moc vám děkuji za vysvětlení :palec:

liška
44 příspěvků 28.06.11 10:54

Hm, tak to je divné, co je za odrůda? Nejsou pozdní???
Já mám ranné a poloranné, a ve skleníku i venku už mám zelené plody :think:
Ty kedlubny by možná ještě chtěly čas, nemáš je moc blízko u sebe, mají místo?
Možná poradí někdo jiný.

buliznik
769 příspěvků 28.06.11 22:55

já mám už rajčata asi metr vysoká a plná zelených rajčátek-ještě pár dní sluníčka a budou dozrávat.Mám ještě keříčková-balkonová a ty už červenají a žloutnou. :palec:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu