Diskuze

Volné diskuse

Peníze z reklamy


Anonymni 30.03.24

Dobrý den, mám takový dotaz. Máme rodinný dům s pozemkem a jedna firma mi nabídla, že by u nás na zahradu nainstalovaly LED lankové závěsné systémy s reklamou. Zatím jsme ve fázi toho, že se rozmýšlíme. Bohužel oni hodně mlží o ceně za to, respektive za pronájem. A taky nevím, zda bych mohl ovlivnit, na co ta reklama bude. Každopádně se chci zeptat, zda s tímto někdo máte zkušenost? Děkuji


Reagovat
Anonymni 10.04.24

To vlastně teď nevím, na co se ptáte. Ano, zkušenosti s tím mám. Reklamu má na sobě jedna naše modulová stavba, kterou máme na firemním pozemku. Je to reklama na naši firmy. :) Jako co se týče peněz, tak pokud máte pocit, že byste pak mohl být doživotní rentiér, tak na to rovnou zapomeňte. Ve finále jsou to spíše drobné.


Reagovat
Anonymni 11.04.24

Když se podíváte třeba na to, jaké jsou hliníkové ploty cena, tak bych řekl, že když si dáte reklamu na plot, tak vám to v pětiletce pokryje tu cenu. Ale samozřejmě hodně záleží na tom, kde a jakým způsobem máte pozemek. To znamená lokalita a taky to, kolik se tam prostě a jednoduše protočí aut.


Reagovat
Anonymni 12.04.24

Možná bych se na to podíval ještě z jiného hlediska. Nakolik si vážíte svého bydlení, že z něj chcete dělat reklamní poutač? Jde o to, že jakmile se podepíše směnka na peníze, respektive smlouva, tak s tím už pak něco uděláte fakticky jenom stěží. Takže si to všechno pečlivě rozmyslete dopředu.


Reagovat
Anonymni 16.04.24

Na rovinu? Já bych do toho nešel. Nechci si dělat z domu nějakou výlohu pro další firmy. Takové věci patří třeba na průmyslové haly a další budovy, kde se to prostě tak nějak očekává. Ale na rodinný dům? Nebuďte blázen. Kromě toho píšete, že je to LED závěsný systém… tak pozor na to, aby vám to pak nesvítilo třeba do oken.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.