Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Petunie kam sázíte?


smajlicek90 25.06.13

Chci se zeptat kde máte petunie v truhlíku nebo v záhonu? v zahradnictví mi paní řekla že v záhonech se krásně rozrostou ale tam mi vůbec nejdou jsou opadaný nenasazujou nový květy a teď jak leje tak se mi zdá že uhnívaj:-(za to v květináči na jiným místě je mám krásný tak nevim jestli je to místem (sluníčko, vítr) a nebo tim kde jsou zasazený 8o poradíte?


Reagovat
Dominik Mik 25.06.13

Co? Petunije do záhonu? To by museli být ty drahý zahradní. Ty normální s edávají do truhlíku. :think:


Reagovat
smajlicek90 25.06.13

Aha a já proč mi tam nejdou :-(děkuju


Reagovat
Re: smajlicek90 | pckop 25.06.13

Petunie jdou pěstovat na záhonu, ale místo musí být chráněno proti dešti. Pokud do nich prší, začnou zahnívat. Dominiku, co to jsou normální a drahý zahradní petunie?


Reagovat
smajlicek90 25.06.13

Tak v tomhle počasí to nemá cenu dávat do nechráněnýho záhonu :cert: půjdou do květináče


Reagovat
Dominik Mik 25.06.13

Drahý zahradní jsou ta, kterýJsou k tomuto pěstování předurčeny.


Reagovat
Re: Dominik Mik | pckop 25.06.13

Petunie se sázejí buď do záhonu nebo do truhlíků a jsou to stále ty stejné.


Reagovat
Re: pckop | MarkyM 26.06.13

@smajlicek90

já je mám v truhlíku…


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.