Diskuze

Zemina, substráty, půda

Písek - prodej - Ostrava


zuz1 04.04.10

Poradíte mi, kde koupit v Ostravě písek do pískoviště? Budu ráda za kontrétní odkaz, případně i telefon (můžete zaslat i SZ).

Vím, že v Tesku a podobných marketech mají balíky písku, ale zdá se mi to předražené.

Díky.


Reagovat
Jura007 05.04.10

Otevři si Zlaté stránky na rubrice „Stavebniny“ a zákonitě najdeš. Akorát pozor na to, některé stavebniny jsou vlastně hypermarkety na prodej cihel a obkladaček, takže je potřeba si ověřit telefonicky, jestli volný písek skutečně mají. Myslím, že to množství, co budeš potřebovat, se v pohodě vejde na přívěsný vozík za auto. Jenom bych si zkontroloval propočtem váhu, ať ten vozík nepřetížíte. Krychlový metr písku váží obvykle 35 metráků v suchém stavu. Tož asi tak…


Reagovat
M-a-j-a 05.04.10

Ahoj, tak zrovna mi tdy do počítače kouká manžel a protože vozí sypké materiály, tak má přehled a písek se dá koupit v Polance nad Odrou (vedle Poruby). Je tam pískovna a můžeš si tam naložit písku kolik potřebuješ a koupit si ho :-) Pokud budeš chtít bližší info, tak mi písni SZ :-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.