Poděkování Starkl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hana Zahrádková  15.05.13 12:48
Poděkování Starkl

Hledám v diskusi vhodné téma, ale nenašla jsem ho. Chtěla bych touto cestou poděkovat Zahradnictví Starkl. Několikrát jsem si už rostliny objednávala. Vždy vše přišlo včas a vpořádku. My lidé to považujeme za samozřejmé a tak ani neděkujeme. Letos jsem si objednala další sazenice, ale při balení se vloudila chybička. Jeden balíček byl napaden plísní. Napsala jsem email a vše je během pár dnů vyřízeno k mé radosti. Přišly sazenice nové a v perfektním stavu. Tímto chci všem zaměstnancům poděkovat a doporučit ostatním zahrádkářům toto zahradnictví. Je na něj spolehnutí. Děkuji Hana Zahrádková

Reakce:

ludmila60
4006 příspěvků 06.06.13 08:32

Taky jsem si hodně objednávala Starkla, všechno vyrostlo, akorát jsou drahý, teď si objednávám z Lukon…a je to všechno OK a levné, ať se daří :kytka: :mavam:

brasica  23.05.14 16:43
nejlevnejsizahradnik

Já už 3 roky objednávám od nejlevnějšího zahradníka. Listnaté keře mají většinou za 17Kč a posílají 40 cm rostliny. Jehličnany za 36Kč. Traviny trvalky od 19-30Kč. Dobře bal, doporučuji všem
:mavam:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu