Diskuze

Volné diskuse

Pomozte mi vybrat ohřívač :)


kesicek 25.04.11

Omlouvám se za malý off topic, ale potřebuji na zahrádku do chatky vybrat topení. Koukala jsem na Baumatic , protože u nich máme díky nějakému minulému nákupu slevu. Vcelku se mi líbí tohle , ale nejsem si jistá, jestli to něco zvládne. Máme jen takovou menší chatu a občas tam přespáváme i na podzim a to už je vcelku zima a kamna nám bohužel 2002 vzala povodeň. Koupili byste je být na mém místě, nebo mi doporučíte něco lepšího? Na té slevě až tak netrvám. Díky :)


Reagovat
60 16.05.11

Dobrý,já mám malou chatku,ale taky tam přespáváme,ale nerozumím tomu plynu,to bych tam musela mít bombu,že?


Reagovat
kesicek 29.05.11

Zdravím,

omlouvám se, byla jsem na dovče a maily čtu až teď..no já to tak pochopila, že je třeba plynu, když je to plynový ohřívač. Pokud máte jen malou chatku s elektrikou, asi pro Vás bude lepší pořídit si elektrický přímotop. Já bych to tak určitě řešila! :)


Reagovat
Anonymni 13.04.20

Zkusil bych se podívat na nějaký kuponový web, kde bys mohla sehnat poměrem cena / výkon asi nejlepší ohřívač ;-) Já takto například před rokem kupoval pračku přes internetové stránky http://kuponozdroj.cz/ ;-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.