Diskuze

Balkonové rostliny

Poprvé na balkoně


smajlicek90 14.02.14

Prosím prosím o radu minulý rok jsem zakládala zahrádku kolem baráku tak s tím mám trošku zkušenosti ale přes zimu jsme se přestěhovali do paneláku takže máme balkón a já bych ráda dala kytičky bylinky a tak poradíte mi nějaký vychytávky, jsme v sedmém patře a balkon je na jih takže spoustu sluníčka. chtěla bych něco do truhlíků převislýho asi to vyhrajou surfinky a pak něco přidělat na zeď tak nevím jestli třeba lobelky? a pak bych chtěla i zeleninku co všechno pěstujete? zas tam toho nemůžu dát mraky ptž chceme pořídit stůl a plynový gril ale něco tam určitě dám díky za rady a hlavně prosím kdy začít vysazovat


Reagovat
Re: smajlicek90 | martina.fu 26.03.14

[citace] @smajlicek90 píše: Prosím prosím o radu minulý rok jsem zakládala zahrádku kolem baráku tak s tím mám trošku zkušenosti ale přes zimu jsme se přestěhovali do paneláku takže máme balkón a já bych ráda dala kytičky bylinky a tak poradíte mi nějaký vychytávky, jsme v sedmém patře a balkon je na jih takže spoustu sluníčka. chtěla bych něco do truhlíků převislýho asi to vyhrajou surfinky a pak něco přidělat na zeď tak nevím jestli třeba lobelky? a pak bych chtěla i zeleninku co všechno pěstujete? zas tam toho nemůžu dát mraky ptž chceme pořídit stůl a plynový gril ale něco tam určitě dám díky za rady a hlavně prosím kdy začít vysazovat [/citace] Mám také balkon na jih a vloni jsem poprvé v životě dala truhlíky. Dala jsem surfínky a šly dobře. Zalévat a hnojit.


Reagovat
emilka12 14.02.14

Já mám balkon na jih a kytkám se mě moc nedaří. Tak ještě muškátum. Časem na to přijdeš čemu se ti bude dařit na jižním balkoně. Je tady hrozný upal že se to ani kytkám nelíbí. :mavam:


Reagovat
Hugicek16 15.02.14

Jojo primo na jizni strane to bude problem, ale da se stinit. Pestuji : jahody, lobelky, jirinky, afrikany, muskaty, tujky, smrcek, letos pribude: vlci bob, astry. v nekterych truhlicich ktere zustavaji venku cely rok jsou narcisky a tulipany. :-D


Reagovat
smajlicek90 17.02.14

No tak to jsem zvědavá co mi tady půjde :-(je pravda že teď u nás svítí parádně sluníčko a doma už je k nevydržení :-D


Reagovat
emilka12 18.02.14

Počkej v létě, To se pěkně ohřeješ. :mavam: :mavam: :mavam:


Reagovat
mona.k.79 25.03.14

Skousim prvne afrikany


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.