Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Pozná někdo?


katrin111 12.08.15

Dobrý den, v květníku mi vyrostla tato rostlinka, možná se tam přimíchalo nějaké semínko, bohužel nevím jaké? Věděl by někdo co je to za rostlinku? Nebo plevel? Děkuji Katrin


Reagovat
pucek 12.08.15

No na plevel to nevypadá. Ale bohužel :?:


Reagovat
mičurin 12.08.15

Řekl bych. že to je smokvoň. čili fíkovník


Reagovat
pucek 13.08.15

No taky jsem si myslela, ale kde by se jen tak vzal v květináči. Katrin napište, jestli v té zemi předtím něco rostlo, nebo je to nová zem.


Reagovat
katrin111 13.08.15

Mičurin:děkuji za názor, ale nemyslím si, že by to byl fíkovník, jelikož takové semínko nemám. Přemýšlela jsem nad fazolí nebo hroz. vínem, ale nevím :nevim:.


Reagovat
katrin111 13.08.15

Pucek:rostlo mi to u rajčete na balkonu, zemina je zahradní, ale nic takového na zahradě neroste.


Reagovat
Marcela27 10.11.15

Mám ji po mámě a teď ( po 2 letech) vykvetla. Vůbec se nepamatuju, že by někdy mámě kvetla ( ale to neznamená, že ne ) a hlavně nemám tušení, co to je, jak se jmenuje. Poradí mi někdo?


Reagovat
Re: Marcela27 | Marcela27 11.11.15

Totožnost je již známa – líbenka (eucharis), prozradil Sud, za což ještě jednou velmi děkuji. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.