Diskuze

Pokojové rostliny

Poznáte tuto rostlinu?


betonica 01.06.13

Prosím nevíte co je toto za rostlinu? Roste z cibulky – na podzim uvadne a na jaře takle krásně vyroste a velmi rychle. díky


Reagovat
Re: betonica | regiuska777 30.06.13

No je fakt krásná ale název neznám… :oops:


Reagovat
emilka12 01.06.13

Já nevím jak se jmenuje ale mě se moc líbí 8o 8o 8o 8o :potlesk: :potlesk: :potlesk: :mavam:


Reagovat
betonica 01.06.13

Joo, je zajímavá :)


Reagovat
Tereza5555 01.06.13

Je krásná


Reagovat
Re: Tereza5555 | pckop 01.06.13

Zkuste hledat Arisaema.


Reagovat
betonica 02.06.13

Děkuji, děkuji, mám jí :lol: lítostka Fargesova Arisaema fargesii :) příbuzná s kobří lilií http://www.botanickateplice.cz/foto/detail/?…


Reagovat
Re: betonica | pckop 02.06.13

Není zač. Letos jsem si ji koupil, nasázel, ale zatím potvora neleze.


Reagovat
betonica 04.06.13

Ono jí chvíli trvá než vypustí kořínky z tý hlízy nebo cibulky.. Ale potom to je doslova mazec :) -roste úplně před očima.
Koukala jsem se na různé stránky na netu a hodně ji lidi pěstujou i venku na zahrádce – je prý lehce mrazuvzdorná (ta hlíza asi), ale mě se líbí doma :) tak ať Vám pěkně roste :)


Reagovat
Jizeko 08.06.13

Prosím, vloni jsme si koupila na netu trvalky..tohle mi letos vyrostlo. Neví někdio co je to za rostlinky? děkuji moc. Jizeko


Reagovat
betonica 26.06.13

Ahoj Jizeko, to první je asi česnek katarávský – Allium karataviense REGEL http://www.kvetena.com/…ekovite.html

Ale to druhý nevím, snad to půjde poznat až to vykvete :)


Reagovat
Re: betonica | Jizeko 30.06.13

Děkuji moc.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.