Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Přezimuje hledík?


Velvet 14.10.12

Dobrý den, letos mi krásně kvetou hledíky. Přezimují nebo musím na jaře zasít nové? Děkuji.


Reagovat
Re: Velvet | MILUSv 25.10.12

Některé přezimují. Zahradnictví Valinová. Přezimuje i tento, jen se musí přikrýt jako růže.


Reagovat
PAPI9719 14.10.12

Hledíky se pěstují jako letničky, ale když je mírnější zima tak někdy přezimují znám jednu paní která je pěstuje v květináči a na zimu je dá do garáže. Můžete se. pokusit je přikrýt potom by mohly přezimovat, ale není to. 100%


Reagovat
Re: PAPI9719 | kyti5 14.10.12

Moje hledíky už rostou 3 roky, zrovna dneska jsem je ustřihla kousek nad zemí a další se vysemení /dělám to tak každý rok a na jaře začnou pěkně růst- jsou pak bohaté nárůsty – vyrostly i u zdi prostě kam vítr semínka zanese. A rostou líp než z nějakých sazeniček. A nijak je nepřikrývám nic s nimi nedělám.


Reagovat
Re: PAPI9719 | dedi 22.10.12

Ahoj Hledíky se mi vysemení a mám je tam každý rok, myslím na zahradě, snad jsou drobnější. :srdce:


Reagovat
pucek 17.10.12

Co se mi každý rok na jaře objeví na záhonu, jsou budˇ ty loňské, nebo vysemeněné. V každém případě tam jsou už 4. rokem.


Reagovat
emilka12 15.04.13

To je nabídka zboží. jinde na vebu to není jenom tady. :nevim:


Reagovat
Dominik Mik 16.04.13

Toto není na odkazy k elektronice. :cert: watch phones, cherrin, china tablet-polepšete se.Tady je to určené k zahradě, rostlinám ale ne obyč. elektronice ale k té zahradní. Už mě to vážně štve. :! :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:


Reagovat
Re: Dominik Mik | muškatek 16.04.13

Dominiku dobře jsi jim to napsal neumím anglicky, ale myslela jsem si to že to budou nějaké reklamy. Máš ode mě :palec: :palec: :palec:


Reagovat
Dominik Mik 20.04.13

Nechvalte mě. A kdo umí anglicky, tak jim to napište. Já jsem je dnes nahlásil. Doufám, že je vykážou :! :! :! :! :cert: :cert: :cert:


Reagovat
emilka12 20.04.13

@Dominik Mik Dominiku já jsem je nahlásila už třikrát a nic se neděje. :nevim:


Reagovat
Dominik Mik 12.05.13

Všimla jsi si, že už tu nejsou.To je, co? Ale nechci to zakřiknout. :lol:


Reagovat
emilka12 12.05.13

@Dominik Mik asi je zablokovali :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:


Reagovat
Dominik Mik 12.05.13

Asi ano :potlesk: :potlesk: :palec: :palec: :potlesk:


Reagovat
Anonymni 14.09.23

replique rolex Numéro 5 est une ligne de montres qui n'a jamais été fabriquée par Rolex.

Vous verrez probablement plus de montres de cette gamme sur le marché, mais attention : ce sont les 5 seules montres restantes sur le marché avant qu'elles ne soient épuisées.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.