Připomínky a dotazy ke Konev.cz

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

admin
28 příspěvků 10.04.10 20:31
Připomínky a dotazy ke Konev.cz

Zde vkládejte jakékoliv připomínky nebo náměty k funkcím nebo obsahu.

Budem se těšit na reakce.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Krtek zahradník
7 příspěvků 16.04.10 18:09
Je tady vůbec někdo?

Zdá se mi to, nebo tady je tak mrtvo?
To je na emimi tak málo zahradnic? Nechtělo by to udělat pořádnou reklamu, aby sem přišli lidi? Myslím, že je to dobrý web, ale zatím jak si bez úrody!

admin
28 příspěvků 16.04.10 18:25
Krtek zahradník píše:
To je na emimi tak málo zahradnic? Nechtělo by to udělat pořádnou reklamu, aby sem přišli lidi? Myslím, že je to dobrý web, ale zatím jak si bez úrody!

Krtku, Konev je úplně nová a než se na ni lidi naučí chodit, chvíli trvá.

Věříme, že do léta to tu postupně ožije a v češtině tak konečně vznikne zahradnický web na úrovni, kde člověk vždy najde radu nebo inspiraci…

Co nevidět se tu objeví plno nového obsahu (http://www.konev.cz/pestovani/), taky o zahradní architektuře, budování zahrady…

Ze začátku může být v diskusi méně lidí, ale věříme, že se to brzo začne obracet k lepšímu :wink: Pracujeme na tom :-)

Krtek zahradník
7 příspěvků 16.04.10 19:13
.

Lesino, já jsem to napsal trochu s nadsázkou. Chápu, že každý začátek je nelehký a vše má svůj čas. Nicméně, jsem rád za tento web, poněvadž zde opravdu chybí kvalitní český zahradnický web a věřím, že tento zcela jistě bude a chtěl bych vám popřát hodně úspěchu a určitě u svých známých vás vřele doporučím. Tak ještě jednou přeji, ať se daří.

bubli
26 příspěvků 17.04.10 09:46

Taky se priklanim k vetsi reklame. To ze je konev spustena jsem si vsimla jen nahodou diky malickemu napisu vpravo nahore „Doporucujeme“ Na emiminu je zahradnic urcite vic, podle meho spusteni vetsina zatim nezaregistrovala.

Jura007
192 příspěvků 17.04.10 15:24

Mám jenom technickou připomínku k jednomu botanickému názvu jednoho keře - šácholan Soulangeův. Většina lidí ji spíš zná pod názvem magnólie. Proto bych navrhoval doplnit toto slovo do závorky za botanický název, zjednoduší to orientaci a zmenší ten český „botanický Babylón“.

Mufina
23 příspěvků 17.04.10 16:32

Taky jsem si toho všimla náhodou, že už je to spuštěno :-)
ALe proč sem lezu, mám problém, že se mi nezobrazují fotky v diskuzi ani v katalozích, co s tím?

Jura007
192 příspěvků 17.04.10 21:16

Mně se taky nezobrazují fotky u starších příspěvků. Tak mně napadá, jestli to nebude tím, že sem ty příspěvky byly přesunuty z eMimina a tím pádem má příspěvek jiné adresování než fotka, která se k němu vztahuje.

hanucha
9 příspěvků 18.04.10 11:35

Bude tu taky nejaky bazarek jako na e-mimi? Potrebovala bych se zbavit prebytku, zdarma! Uz se mi to sem nevejde a je mi lito je vyhodit ;-)

Krtek zahradník
7 příspěvků 18.04.10 12:33
...

Navrhuji pro lepší návštěvnost těchto stránek a informaci uživatelů stránek emimina, založit na emiminu téma : „Co je nového na Konvi“ s podtitulkém : o čem se právě diskutuje na konvi. A tento podtitulek minimálně jednou týdně aktualizovat.

admin
28 příspěvků 18.04.10 19:28
hanucha píše:
Bude tu taky nejaky bazarek jako na e-mimi? Potrebovala bych se zbavit prebytku, zdarma! Uz se mi to sem nevejde a je mi lito je vyhodit ;-)

Bazar je přidaný :). Na zbytek připomínek budeme postupně reagovat a chyby opravovat.

admin
28 příspěvků 02.05.10 14:39

Právě jsme upravili zobrazení zápisků v zahradním fotodeníku. Čtení komentářů a komentování zápisků ve fotodeníku je nyní výrazně jednodušší.

Jak se vám změna líbí?

Admin

céčko
40 příspěvků 03.05.10 10:51

Líbí, líbí. Chválím, změna je super. Děkuji Admin

admin
28 příspěvků 03.05.10 16:12
céčko píše:
Líbí, líbí. Chválím, změna je super. Děkuji Admin

Taky díky :palec:

admin
28 příspěvků 06.05.10 09:10

Tak jsme opět provedli mírnou úpravu komentářů fotodeníků.

Nyní se pod fotodeníkem zobrazí současně také komentáře k jednotlivým fotkám ve fotodeníku - vždy vpravo u komentáře je zobrazena miniatura dané fotky. Autor i čtenáři fotodeníku tak mají všechny komentáře najednou a nemusí u každé fotky scrolovat dolů.

Jak se vám změna líbí?

Moth
51 příspěvků 06.05.10 12:31

Supr nápad se zobrazením všech komentářů u fotodeníků s přímým odkazem na konkrétní fotku :potlesk:

céčko
40 příspěvků 06.05.10 12:32
:palec: :palec: :palec: :palec:

iris66
4163 příspěvků 06.05.10 16:48
nováček

jsem tu také nově přihlášená,díky kamarádce,která mě pozvala na kukačku,zatím v tom všem tápu,ale snad se brzy zorientuju.Už jsem zveřejnila několik svých fotografií z mé snahy v pěstování.
Konvi přeji,aby byla co nejvíc navštěvovaná.Iris :roll:

admin
28 příspěvků 06.05.10 16:49
iris66 píše:
jsem tu také nově přihlášená,díky kamarádce,která mě pozvala na kukačku,zatím v tom všem tápu,ale snad se brzy zorientuju.Už jsem zveřejnila několik svých fotografií z mé snahy v pěstování.
Konvi přeji,aby byla co nejvíc navštěvovaná.Iris :roll:

Iris Díky :palec:

julisek  01.01.11 22:12

tenhle web je super, najdu tady nejake inspirace a moc se tesim na to s cim prijdete v casti PESTOVANI.. a bylo by supr ,kdyby byla vetsi reklama…zdar a diky :mrgreen:

Marsi86
1 příspěvek 18.02.11 11:14

nepoatři sem ten dotaz ale nechci k vuli jednomu dotazu zakladat diskuzi .. Všude sse přihlasim ale na e-mimino mi to nejde nevim proč ??? Tak upřesnim nejde mi to z počitače doma ale u kamaradky a všude jinde se na e-mimi přihlasim tak co se deje mam něco s internet ja nebo jste mi blokli přistup pokud ano nevim proč děkuji za odpověď

admin
28 příspěvků 18.02.11 12:35
Marsi86 píše:
nepoatři sem ten dotaz ale nechci k vuli jednomu dotazu zakladat diskuzi .. Všude sse přihlasim ale na e-mimino mi to nejde nevim proč ??? Tak upřesnim nejde mi to z počitače doma ale u kamaradky a všude jinde se na e-mimi přihlasim tak co se deje mam něco s internet ja nebo jste mi blokli přistup pokud ano nevim proč děkuji za odpověď

Na Váš email byly zaslány informace o blokaci.

60
1930 příspěvků 28.05.11 11:43

Jsem tady nová,ale moc se mi to líbí,konečně mi někdo poradí se zahradničením a poznávám nové kytky a taky nové lidi,kteří rádi poradí,je to fajn,díky

admin
28 příspěvků 28.05.11 12:19
60 píše:
Jsem tady nová,ale moc se mi to líbí,konečně mi někdo poradí se zahradničením a poznávám nové kytky a taky nové lidi,kteří rádi poradí,je to fajn,díky

To jsme rádi :wink:

klárka14
4 příspěvky 19.03.12 21:31
admin píše:
Krtek zahradník píše:
To je na emimi tak málo zahradnic? Nechtělo by to udělat pořádnou reklamu, aby sem přišli lidi? Myslím, že je to dobrý web, ale zatím jak si bez úrody!

Krtku, Konev je úplně nová a než se na ni lidi naučí chodit, chvíli trvá.

Věříme, že do léta to tu postupně ožije a v češtině tak konečně vznikne zahradnický web na úrovni, kde člověk vždy najde radu nebo inspiraci…

Co nevidět se tu objeví plno nového obsahu (http://www.konev.cz/pestovani/), taky o zahradní architektuře, budování zahrady…
Ze začátku může být v diskusi méně lidí, ale věříme, že se to brzo začne obracet k lepšímu :wink: Pracujeme na tom :-)

Sekce bude nebo ne, zatím mi to vůbec nefunguje,

george5167
65 příspěvků 09.10.12 16:39

Je to jako ve špatné detektivce. Server KONEV.cz - fajn. Ale kdo je zatím?
A proč se webmaster a majitel webu skrývá dost rafinovaným způsobem?

Protože dostáváte dost údajů od přispívatelů, lze tenhle server lehce zneužít k nevyžádané reklamě a pod.

Já rád píšu, rád se radím s ostatními, ale chci vědět, kdo je za tím.

Takže, čekám s napětím. george5167

iris66
4163 příspěvků 09.10.12 18:01
admin

Dobrý den, už jsem psala již několikrát, že na konvi nejdou do deníčku vkládat fotografie, stále se ptám proč tato funkce přestala fungovat, je to škoda, protože bez fptografií to pozbývá celé smyslu, už jsme tu vytvořili docela prima skupinu lidí, kteří si všelijak radí se zahradničením a vzájemně si vyměńovali rady. Proč to někdo neopraví. Jak píše george, také mě zajímá kdo se skrývá za adminem. ČEKÁM NA VYSVĚTLENÍ IRIS :nevim:

admin
28 příspěvků 09.10.12 19:24

@george5167 Zdravím,
za projektem Konev.cz stejně jako za několika dalšími komunitními portály stojí společnost Webdio.cz - webové stránky - se snahou vytvořit stránky, které nabídnou zázemí pro uživatele se stejnými zájmy (zahrada, recepty, rodina, móda aj.).

Rozhodně se nemáte čeho obávat, naopak se snažíme naše přispěvatele všemožným způsobem před zasíláním nevyžádané reklamy ochránit.

Pěkný večer,
adminka Tereza

admin
28 příspěvků 09.10.12 19:27

@iris66 Právě jsem přidání fotografie do Deníku vyzkoušela a objevila se mi chybová hláška. Předávám tento problém programátorovi.

Omlouváme se za nefunkčnost,

adminka Tereza

kyti5
6058 příspěvků 09.10.12 19:39

Tak moc Terezko děkujeme a těšíme se, že to bude zase fungovat a je moc zajímávé, že někomu to šlo bez problémů :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:

iris66
4163 příspěvků 09.10.12 21:43

Děkuju, že se konečně bude problém řešit. Iris :pocitac:

HaGr
749 příspěvků 09.10.12 23:25

Jsem ráda, že se problém řeší, Konev jsme si všichni oblíbili.

george5167
65 příspěvků 10.10.12 20:43
Tak proč to nefunguje ?

Server KONEV, adminka Tereza : děkuji za odpověď. Když jste profesionálové, proč vám nefunguje nejjednodušší pošta? Dostávám denně asi 30 až 50 poštovních zpráv z celého světa. Cesta : volny - Outlook. A teď se podívejte na výsledek pošty pro vás :

"This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

info@konev.cz
SMTP error from remote mail server after RCPT TO::
host mx0.fortion.net [89.185.249.3]: 550 relay not permitted

------ This is a copy of the message, including all the headers. ------

Return-path:
Received: from localhost ([127.0.0.1])

by webdio2.fortion.net with esmtp (Exim 4.63)
(envelope-from )
id 1TLFlT-0006Bi-Bw
for info@konev.cz; Mon, 08 Oct 2012 18:01:07 +0200
To: info@konev.cz
From: george5167

kyti5
6058 příspěvků 12.10.12 19:19

Tak uběhlo několik dní a je vidět, že se nic nezměnilo- nikdo nezapracoval na opravě - fotky stále nelze vkládat - pak tento servr ztráci na funkčnosti a účelu. Prosím udělejte s tím něco. Děkuji. :zed: :zed: :zed: :zed: :cert: :cert: :cert: :cert:

Lanková
2066 příspěvků 12.10.12 19:45
...je Vám to opravdu lhostejné???

…také jsem již několikrát urgovala závadu a výsledek je NULA…Když se podíváte na četnost příspěvků ve fotodeníku, můžete Konev.cz zrušit a vyjde to na stejno. V dnešní době plné techniky a mladých šikovných lidí nefunguje takováto triviální záležitost? Divím se…Naďa :nevim: :nevim: :pocitac: :pocitac:

iris66
4163 příspěvků 12.10.12 21:51
stále se nic neděje

A to trvá už víc jak týden, takže sl. Terezo, co s tím? :pocitac:
Bude server konev ještě zajímavá? :nevim:

jarunap
2328 příspěvků 12.10.12 22:44
fotky...???
:zed: :zed: :zed: :nevim: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :jazyk:

muškatek
3049 příspěvků 13.10.12 10:25
Fotodeníky

Já se taky připojuji, prosím napište budou Fotodeníky ještě někdy funkční? Proč jdou fotky přidat do diskuze a do fotodeníku ne. A ještě připomínka diskuze je od toho aby se diskutovalo, nestačí jen jednou napsat, že se vyskytla chyba je třeba se ozvat aspoň +x za den ať víme na čem jsme.

kyti5
6058 příspěvků 15.10.12 12:06

Hezký den, ráda bych poděkovala, že zase funguje vkládání fotek. :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Lanková
2066 příspěvků 15.10.12 12:14

…Dobrá zpráva, foto jde přidat, funguje vše jako před poruchou, vřelé díky všem zainteresovaným pracovníkům!!! :palec: :palec: :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

PAPI9719  15.10.12 12:41

Vaše stránky se mi velmi líbi a mám je velice rád.

george5167
65 příspěvků 15.10.12 17:10
Vážně vám to chodí ?

Napsal jsem příspěvek a přidal obrázky. Zbyly mi oči pro pláč. Škoda.

kyti5
6058 příspěvků 15.10.12 17:16

Ano chodí vidíte na fotodeníku že šly fotky přidat

george5167
65 příspěvků 18.10.12 11:50
Zkusím poslat obrázky

Zkouším vložit několik obrázků z mé zahrady. Dr J

george5167
65 příspěvků 18.10.12 11:52
Doufám, že vložení obrázků se povede.

Zkouším poslat několik obrázků z mé zahrady.

k obrázkům : obr. 1 a 6 = netřesky v miskách / mám jako dárky pro přátele, plochy netřesků jsou na alpinu a barevné řazení v korytu /

obr.2 část exotické zahrady, jedno z alpin, Agave, Aloe, Pachyphytum

obr.3 vstup do zahrady : desítky keřů hortenzií, hledám nejtmavší modrou

obr.4 Agave - testuji u několika druhů, jak snášejí nízké teploty

obr.5 Alpina v exotické zahradě

obr.7 Orostachys spinosa / uměle vytvořená krystátní forma /

obr.8 kaktusy na alpinu

obr.9 "letní bez "

obr. 10 můj nejstarší exot : Carduncellus pinnatus acaulis / Maroko /, zcela mrazuvzdorný

Příspěvek upraven 18.10.12 v 12:12

jarunap
2328 příspěvků 18.10.12 12:04
vložení obrázků...

Zkoušel jste vkládat do Fotodeníku? Pošlete obrázky tam a pochvalte se svými krásnými výpěstky!!!Máte se čím pochlubit, tak to zkuste… :palec: :palec: :palec:

HaGr
749 příspěvků 18.10.12 12:07

Dobrý den, dnes jsem si chtěla v nastavení změnit ikonu a nejde to :nevim:

HaGr
749 příspěvků 18.10.12 12:18

Jo, jo, pojďte do fotodeníku, určitě budete mít s fotkama úspěch, máte krásné rostliny i fotografie :potlesk:,všem se budou líbit, chodíme se tam všichni pochlubit! :kytka:

Lanková
2066 příspěvků 18.10.12 12:28

Hani, také jsem chtěla změnit „jméno“, pokud jsem dobře pochopila, musela bych asi změnit i E-mail…nevím…Naďa :think:

kyti5
6058 příspěvků 18.10.12 14:17

Obrázky máte krásné respektive květinky, ale vkládejte je do fotodeníků rádi se podívají všichni co tam chodí, tato rubrika je spíš na dikuzi s adminem. Díky

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie