Diskuze

Volné diskuse

Proč sem nikdo nechodí?


Kate1984 11.10.16

Dobrý den, zdechl tady pes? Na jiných fórech se to jenom hemží návštěvníky a tady nic :think: Nebaví mě to.


Reagovat
Re: Kate1984 | mildanek1 12.10.16

Klídek dífčico, lidé sem chodí když něco potřebujou. Pro radu o čemkoliv. Ženy tu mají svůj koutek o kytičkách, o zelenině, jen tam najeď. :mavam:


Reagovat
Re: Kate1984 | Náhodný návštěvník 13.10.16

Protože o tom nikdo neví.


Reagovat
Re: Náhodný návštěvník | Kate1984 13.10.16

E-mimino má reklamy všude, s Konví jsou propojení, tak nechápu :think:


Reagovat
pucek 13.10.16

Spousta lidí jenom čte, ale nic nenapíše.


Reagovat
Re: pucek | pckop 13.10.16

Chodilo sem dost lidí, ale upadá to. Co taky tady. Hlavním tahákem byly fotodeníky, pochlubit se, popovídat. Jenže ty už půl roku nefungují a nikoho to nezajímá. Občas se na desáté upozornění objeví výkřik od admina, že se na tom intenzivně, znovu zdůrazňuji, že půl roku, a výsledek vidí každý sám. Zřejmě je to odpovědným úplně jedno.


Reagovat
Re: pckop | Kate1984 14.10.16

Přitom je to dost škoda :think:


Reagovat
Re: Kate1984 | Kate1984 14.10.16

No upřímně, mě taky nebaví zde sledovat prázdno. Přešla jsem na jiná fóra a můžu si povídat o čem chci. Jestli mám zde jednu reakci za týden, tak to už je moc.


Reagovat
Re: Kate1984 | tesany 11.01.17

Prosím o radu kam jsi to přešla? taky mě to tady nebaví Děkuji :nevim:


Reagovat
pucek 14.10.16

Pckop, naprostá pravda s tím fotodeníkem. Vyprdli se na to :nevim:


Reagovat
tesany 11.01.17

Ahojky tak jsem byla ráda že jsem našla stránky o zahrádkářích, ale opravdu je tady mrtvo. Může mě někdo poradit jiné stránky kde to žije? děkuji :nevim:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.