Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Prosím co je to za kytku??


kytkakytka 18.06.13

Dobrý den, poradí mi nějaká dobrá duše jak se todle jmenuje?? Pne se po plotě jako keř – z dřevnatého kmínku.. a intenzivně hezky voní.. :nevim:

díky!!!

Jana


Reagovat
Re: kytkakytka | kyti5 18.06.13

To bude lonicera…nebo-li zimolez


Reagovat
Aggi 04.09.15

Dobrý den.

prosím, mohl byste mi také někdo poradit, co je tohle za kytku??

Díky!


Reagovat
Kamkam 05.09.15

To vypadá jako šeflera, přes ty listy to nevidím, ale jestli se větví.. jakože to vypadá že asi jo, když je taková košatá… tak by to byla spíš „ta druhá“ :D je jí ještě jedna kytka podobná, ale teď si nevzpomenu na název.. zkusím to najít :)


Reagovat
Kamkam 05.09.15

Heptapleurum je ta druhá :)


Reagovat
Re: Kamkam | hanicka543 05.09.15

To je jen latinsky je to šeflera tak jako tak :lol: :lol: :lol:


Reagovat
Kamkam 05.09.15

Ahá :D no tak jsem narazila zrovna na stránky, kde je z nějakýho důvodu rozdělujou na dva různý rody :nevim:


Reagovat
Re: Kamkam | Aggi 05.09.15

Mockrát děkuji Kamkamce i hanicce543! :kytka:


Reagovat
Kamkam 06.09.15

:kytka:


Reagovat
IvaVAnk 06.05.16

Prosím pozná někdo tuto rostlinku? Má cibulku. Děkuji moc.


Reagovat
Dobrava 04.03.17

Už pár let mám na okně tuto rostlinu, ale nedaří se mi nikde zjistit, co to vlastně je. Nevíte to někdo?


Reagovat
Re: Dobrava | Dobrava 04.03.17

Reagovat
Anonymni 21.08.17

Dobrý den můžete mi někdo poradit co to je ta jyttku ma to velké ostré trny a oranžové bobule mysleli jsme ze mozna rakytnik ale bobulek je málo .


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.