Diskuze

Kaktusy a sukulenty

Prosím o radu, co je to za sukulent.


Pehaaa 01.06.12

ahojky, nevedeli by ste mi prosím poradiť, čo to mam doma za kytičku ? – myslím si, že je to jeden zo sukulentov… Dostala som ju darom, ale vyzerala trochu inak…teda nebola taká suchá. A to je druhá vec – možem ten vrch odrezať ? Zakorení to ? Vyrastá mi tam aj malé baby…tak o nu nechcem prísť … :( Ďakujem za každý postreh :) Petra


Reagovat
Re: Pehaaa | kyti5 01.06.12

bude to některý druh aeonium tu sazeničku můžete klidně zasadit ,A nebo ji ponechat bude pak košatější – oni takto vyholujou ty suché listy lehce odstraňte :think: :think: :think: :think: mám jiný druh,ale sazeničky mi zatím nerostou :nevim: :nevim:


Reagovat
Pehaaa 01.06.12

no tak to je krása – aeonium – aspon sa mám čoho chytit.....dakujem za radu :palec: už aj idem googliť nejaké dalšie info… :D tak vám prajem aby vaše kytky brzo obrazili :mavam:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.