Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Rekonstrukce kuchyně


Anonymni 11.04.24

Zdravím, začínám plánovat nové vybavení kuchyně na naší chatě a potřebovala bych trochu inspirace. Chci, aby kuchyně byla praktická, ale zároveň útulná a příjemná pro rodinné večery a posezení s přáteli. Jaké prvky a vybavení byste mi doporučili začlenit do kuchyně, abychom si mohli užít ty nejlepší chvíle v horském prostředí? Díky za rady.


Reagovat
Anonymni 16.04.24

Dobrý den, určitě bych zvážila zařazení rustikálních prvků, které dokážou vytvořit útulnou atmosféru. Dřevěné obložení stěn a stropu, kamenné nebo dřevěné podlahy, a hlavně tradiční kachlová kamna, která by dodala kuchyni ten správný horský šmrnc. Ještě bych doporučila investovat do kvalitního a odolného nádobí, které vydrží časté používání a zároveň bude vhodné na vaření více porcí.


Reagovat
Anonymni 20.04.24

Zdravím kuchařky, kromě rustikálních prvků bych doporučila začlenit do kuchyně i moderní technologie, které vám usnadní přípravu jídel. Například výkonný sporák s troubou a další chytré spotřebiče ovládané pomocí telefonu. Abyste měla všechno stále pod kontrolou. Pokud sháníte i nádobí, tak se podívejte na stránky zgastro.cz, kde najdete všechny velikosti hrnců, pánví a pekáčů.


Reagovat
Anonymni 23.04.24

Dobrý den, na stránce zgastro.cz si titanové nádobí podle mě vybere určitě každý. Investice do kvalitního nádobí se vám vyplatí a poslouží vám dlouhá léta. Já ho mám už nějakou dobu a perfektně se v něm vaří guláš, smaží řízky, a dokonce se s ním vaří dobře i manželovi a to je, co říct.


Reagovat
Anonymni 29.04.24

My jsme se nedávno v kuchyni rozhodli pro dřevěnou podlahu, ale nejdřív byla důležitá termoizolační stěrka. Tu jsme natáhli spolu a s podlahou si manžel poradil sám. Já jsem se pustila do natírání, aby byl povrch dokonalý a odolný proti poškození. Za mě to byla nejlepší volba a určitě bych neměnila.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.