Diskuze

Bylinky a koření

Rozmarýn - zkušenosti s pěstováním


kulich90 20.04.15

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s pěstováním rozmarýnu? Jak těžké je ho pěstovat? Díky moc.


Reagovat
olgas 21.04.15

Já mám rozmarýn v květináči, přes léto ho dávám ven, ale přes zimu ho mám doma – není mrazuvzdorný. Osobně teda na tom nic těžkého nevidím.:) ;)


Reagovat
kulich90 30.04.15

Dobře, díky moc:) Vyzkouším to a uvidím:)


Reagovat
Anonymni 07.09.18

Ráda bych začala pěstovat rozmarýn doma na okně, jdu si pro rady. Na http://radybydleni.cz/…-na-zahrade/ jsem se dočetla, že je však nutné dopřát rozmarýnu v změ vegetační klid, má tedy smysl si ho nyní v září ještě pořizovat? A je možné ho pak na jaře vysadit do záhonku nebo by to pro něj byl přílišný šok?


Reagovat
Anonymni 11.01.23

Na pěstování rozmarýnu není nic těžkého a mít čerstvé bylinky na vaření je k nezaplacení :-) . Jediné, co mi vadí, nebo spíš je komplikace, že ho musíš na zimu uklízet. Mráz mu úplně nesvědčí. Našla jsem si ale pěkný článek Jak zazimovat rozmarýn na https://www.atlaso.cz/ , tak se řídím těmi radami a zimu zvládá úplně v pohodě :-) .


Reagovat
memozi12 01.03.23

With challenging game design and beautiful graphics, vex 3 offers hours of entertainment for players who want to test their skills.


Reagovat
Anonymni 04.05.23

Thank you for sharing such informative content with us. Your insights have been incredibly valuable to me. As someone who struggled with color blindness for years, I can attest to the life-changing benefits of taking a <a href =„https://color­blindtest7.wor­dpress.com“>co­lor blind test. It's amazing how much easier everyday tasks can be when you're able to distinguish between colors with ease.


Reagovat
Anonymni 27.06.23

I learned a lot from your blog, and you can learn more about older video games to have more engaging experiences. I look forward to playing with you in the past! trap the cat


Reagovat
floki12 07.07.23

Vikingská sekera


Reagovat
Anonymni 12.07.23

The direct website 918KISS, online slots, hot hit games, no minimum, gives an opportunity for members with low capital to use the service. Our free online slot 918kiss website There are no restrictions imposed. in each deposit and 918kiss withdrawal Has a special service to support all members in financial transactions It's convenient.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.