Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Růže


60 05.10.11

Moje růže mají jěště hodně poupat,chci se zeptat,mám je nechat na záhoně,nebo je mám ostříhat a dát do vázy??Co myslíte?? díky za odpověď :think: :think: :think:


Reagovat
kyti5 06.10.11

no to záleží na tobě , mě také ještě kvetou , nic jim nebrání dokvést pokud počasí dovolí venku :lol: :lol: :lol: loni jsem je měla ještě než napadl sníh a pak jsem je ustříhla a krásně zimovaly, až se opravdu ochladí tak je přikopči aby s pěkně zakryla krčky,aby nenamrzly,já je ještě zakrývám chvojím a nech je pěkně spát .Před zimou jen odstřihni odkvetlé vrcholy a očisti keře od napadených a žloutnoucích listů. Jarní ostříhání růžím prospěje, proto počkej na jaro.


Reagovat
60 06.10.11

Děkuji moc za radu :palec: :palec:


Reagovat
vaclava krausova 22.04.14

Mohu hnojit ruze konskym hnojem


Reagovat
vaclava krausova 22.04.14

Mohu hnojit ruze konskym hnojem


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.