Diskuze

Zelenina

Růžičková kapusta


Apo 12.08.12

Vážení přátelé, jak čtu, koncem srpna zaštípnout vršek
slyšel jsem o odlamování listů, co kdo na to odlamování?? díky Lumír Ap.


Reagovat
Re: Apo | pckop 15.08.12

Vylomit nebo vyříznout vrchol koncem srpna nebo v září je jasné. O vylamování listů jsem neslyšel, ale logicky. Pokud má něco narůst, potřebuje to asimilační plochu a čím je jí více, tím lépe to roste. Listy bych ponechal.


Reagovat
Re: pckop | Vitulka.V 06.10.12

Doufám že těch pár listu tam nechal


Reagovat
Vitulka.V 06.10.12

Jak něco jako je růž. kapusta může být dvouletá. to mi jako chcete napsat že na těch letošních pahýlech vyroste za rok ještě NECO?.


Reagovat
Re: Vitulka.V | pckop 07.10.12

Na těch pahýlech růžičky musí být letos, jinak se kapusta nepovedla. Pokud ji necháte, tak příští rok půjde do květu.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.