Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Sauna do domu?


Anonymni 12.04.23

Nedávno jsem byla u jednoho známého, který má doma saunu. Musím se přiznat, že v minulosti jsem měla saunování hodně ráda, ale od té doby, co se rozjel covid, tak jsem do sauny přestala chodit. Napadlo mě ale proč si saunu neudělat doma. Dívala jsem se, že třeba na https://www.svetrelaxu.cz/ nabízí už přímo hotové sauny. Myslíte, že má smysl do něčeho takového investovat? Nebo by bylo lepší si saunu nechat udělat na míru od nějaké firmy?


Reagovat
Anonymni 24.04.23

Určitě bych se nebál jít už do hotové sauny. Známý si takto koupil infrasaunu a je s ní hodně spokojený. Být vámi do toho tedy jdu. Také bych si chtěl domů pořídit saunu, ale až někdy do budoucna. Teď musím vyřešit jiné věci. Například větrání. O to se mi bude starat rekuperační jednotka, kterou se teď chystám pořídit. Bohužel je to ale celkem nákladná záležitost.


Reagovat
Anonymni 27.04.23

Taky by se mi líbilo mít doma vlastní saunu, ale manželovi to přijde jako vyhazování peněz, takže mám smůlu. Asi se mi nepovede ho přesvědčit. Prý mi musí stačit kachlová kamna , která máme doma. Je pravda, že když v nich pořádně zatopím, tak máme v obýváku taky pěknou saunu :-D .


Reagovat
Anonymni 30.04.23

Já jsem si nedávno pořídila saunu domů, abych si ji mohla alespoň dvakrát týdně dát. Díky sauně se mi posílila imunita a já jsem nebyla za poslední dobu vůbec nemocná. Proto jsem se hned objednala na labioplastiku zde, kterou mi doporučil můj gynekolog, jelikož mi nevyhovovala délka mých stydkých pysků.


Reagovat
Anonymni 28.06.23

Já jsem třeba saunu domů vždycky chtěla. Myslela jsem si, že je to věc jen pro boháče. Nedávno jsem ale byla na návštěvě u známých, kteří se teď rozhodli investovat do sauny na klíč a podle toho, co říkali, tak to prý není až tak drahé. Snažím se teď přemluvit manžela ať si něco takového domů také konečně pořídíme. Myslím si, že využití by pro to určitě bylo.


Reagovat
Anonymni 29.06.23

Mít vlastní domácí saunu by bylo super. Já jsem si saunu užil maximálně maximálně vždy, když jsme s partnerkou byli někde na wellness pobytu. Měli jsme na toto jeden takový oblíbený hotel, kam jsme jezdili. Dlouho jsme tam ale nebyli. Co si pamatuji, tak tam dělali i super masáže, to mi taky docela chybí. Co se ale masáží týče, tak bychom teď rádi zkusili trochu jiný druh, konkrétně erotické masáže Praha. Myslím si, že to by taky mohlo být zajímavé.


Reagovat
Anonymni 30.06.23

Sauna doma je fajn a taky jsem si jí pořídila. Užívám si jí dvakrát týdně na uvolnění svalů. Nedávno jsem měla narozeniny a moje kamarádka mi dala voucher na erotickou masáž zde jako dárek. Nejdříve mi to přišlo jako špatný nápad, ale pak jsem si řekla, že zkusím něco nového. Nakonec to byl skvělí zážitek, který si určitě ještě někdy zopakuji.


Reagovat
Anonymni 22.07.23

Já jsem měla nedávno narozeniny a manžel mi daroval saunu do domu, kterou jsem si už dlouho přála. Oslava byla na naší zahradě s celou rodinou a hned se všichni ptali, zda budou moci taky někdy přijít do sauny. Od teď u nás doma bude asi dost plno. Maminka mi darovala piknikový stůl, abych si prý někdy mohla odpočinout v přírodě.


Reagovat
Anonymni 02.01.24

Taky přemýšlím nad saunou. Mít ji v bytě by bylo strašně super a mohl bych se díky tomu saunovat v podstatě každý den. Na https://homezin.cz/…t-infrasaunu jsem se díval na infrasauny a ty mi dávají největší smysl.


Reagovat
Anonymni 13.01.24

Mně by se sauna taky líbila, ale nějaká s kamny, abychom v ní mohli topit dřevem. Při dnešních cenách elektřiny bychom se nedoplatili. V sauně bych si neodpočinula, akorát bych pořád přemýšlela, kolik mě pobyt v ní stojí peněz, takže další stres. V tudle chvíli je nejlepší, když si objednám zase Krupa Kratom , který už se mi jednou v boji se stresem osvědčil.


Reagovat
garryy 13.01.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
garryy 13.01.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat
garryy 13.01.24

aka.ms/linkpc is an integral component of Phone Link setup process for linking your mobile device with your PC, aka.ms/linkpc provides seamless experiences between smartphones and personal computers. If you’re unfamiliar with what this feature entails or how you should utilize it, look no further. Our comprehensive guide aims to demystify this short URL address to simplify digital life for you. The Phone Link Application connects your mobile phone and PC, enabling you to effortlessly sync notifications, messages, photos, and applications across both platforms. No longer do you have to email files back and forth or deal with cumbersome cables to share data across platforms!


Reagovat
Anonymni 03.03.24

Taky uvažuju nad tím, že bychom si domů pořídili saunu. Ale asi až na příští zimu. Teď už bychom do ní stejně nechodili a díky investicím přes platformu Bulios BLACK našetříme víc peněz a budeme si pak moct koupit lepší a výkonnější saunu. Když už ji budeme kupovat, tak ať to stojí za to :-) .


Reagovat
Anonymni 25.03.24

Dobrý den, chápu vaše dilema ohledně domácí sauny. Covid nás opravdu naučil být opatrnější, a to hlavně pokud jde o veřejné wellness služby. Pokud máte dost prostoru a financí, tak určitě bych zvážila nechat si saunu vyrobit na míru. Můžete si tak vybrat materiály, velikost i vybavení přesně podle vašich preferencí. Určitě nezapomeňte na doplňky jako třeba dřevěné bedýnky, které se dají pořídit tady. Jsou perfektní na ručníky nebo vonné esence.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.