Diskuze

Ovocné stromy

Slivoň Miraclaude


čen1 13.04.17

Ráda byxh se dozvěděla víc a kříženci mirabelky Nancyské a francouzské ryngle Claude doréé, nevím, zda je to správně. U nás se prodává jako slivoň Miraclaude a ráda bych věděla, jak je to s její odolností vůči mrazu. Na Seznamu je o ní jen pár zmínek a všechny opakují jen jedno – že je do mrazu –20 stupňů, na slivoň se mi to zdá dost málo. Kopila jsem ji v zahradním centru Starkl, tak nevím, zda jsem neudělala chybu. I když se u nás daří vínu.


Reagovat
Anonymni 21.08.22

It's really great. Thank you for providing a quality article. There is something you might be interested in. Do you know totosite ? If you have more questions, please come to my site and check it out!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.