Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Statice


Kája-Mařík 16.05.11

Chci si vypěstovat statici, loni jsem ji zasela, vzešla dobře, ale když byla asi 1cm vysoká, tak najednou padla a zhynula, čím to prosím je? Letos ji mám také. Některé rostlinky již také padly, další mají 4 lístky, tak napjatě čekám, jestli něco vypěstuji. Stále je mám doma za oknem, zalévám dešťovou vodou, jinak nevím, co s nimi dělat. Prosím, o radu. Děkuji.


Reagovat
kyti5 16.05.11

Možná ji moc zaléváte . Nyní už ji zasaďte ven ale vyžaduje přímé slunce a sušší dobře propustnou zeminu


Reagovat
Kája-Mařík 16.05.11

Asi máte pravdu s tím zaléváním. Děkuji, zkusím to podle Vás. Zdraví Kája


Reagovat
nic zdenek 08.06.16

Dobry den, mam vysazenou statici a vyrusta mi tam plevel lebeda a ruzne travy.muzu pouzit postrik a jaky? dekuju


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.