Diskuze

Pokojové rostliny

Streptokarpus, gloxinie


interpreter 26.06.11

Našel by se tu někdo, kdo by mi prosím poslal řízek streptokapu nebo plnokvěté gloxinie? Děkuji


Reagovat
interpreter 26.06.11

Rád bych získal podobný, na barvě mi nezáleží.


Reagovat
interpreter 26.06.11

Podobnou gloxinii bych take rad.


Reagovat
Daninka 26.06.11

[citace] interpreter píše: Podobnou gloxinii bych take rad. [/citace]

těchto mám doma plno, alespoň tedy tuhle barvu květů, jinak se mi zdá, že listy mají více chlupaté a veliké. momentálně nemám nafoceno,můžu dodatečně…


Reagovat
Daninka 26.06.11

Teď mi kvete tato, zbytek mám zatím jen poupata.


Reagovat
Daninka 26.06.11

Akorát mám problém se dvěma rostinkama, asi jsou něčím napadené, nepomohlo ani sestříhání na konci vegetačního období, zase jsou napadené. Květy i listy hnědnou a mají v sobě jakoby dírky, přidávám foto. Nevíte někdo, čím by to mohlo být??


Reagovat
Daninka 26.06.11

ještě jedno foto


Reagovat
Daninka 26.06.11

a druhá rostlinka je na tom stejně


Reagovat
Daninka 26.06.11

Ač to tak nevypadá, tak před 14 dny byly listy velikosti cca 10 cm!!


Reagovat
cajik 26.07.11

Já mám takovouhle plnokvětou gloxínku. Ale bohužel měl náš pes nehodu a shodil mi půlku okna kytek, takže ted to na množení určitě nebude, teprve mi znovu obrůstá. Pak mám ještě miniaturní červenou plnokvětou (teda spíš poloplnokvětou), ale ta skončila hůř a nejspíš se rozhodla, že už si hodí odpočinek. Tu jsem ale nestihla vyfotit :-? Ale pokud by se Vám tahle líbila, až obroste budu na Vás myslet :wink:


Reagovat
cajik 26.07.11

Daninka: a jak vypadájí hlízy? nedávno jsem v nějaké starší publikaci četla, že takovéhle rostlinky, které se proti škůdcům nemohou postřikovat se zabalí do igelitu s nějakou účinou látkou… pokusím se to najít a dám vědět


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.