Diskuze

Zemina, substráty, půda

Syngónium - vhodné pro hydroponii?


musevir 28.08.15

Dobrý den, mám takovou otázku. Pořídil jsem si do pokoje 2 syngónia (http://www.konev.cz/…y/syngonium/) a protože mají celkem dlouhé stonky a na konci krásné listy, tak jsem se zcela spontánně rozhodl, že se vykašlu na květináč, ve kterém by mi určitě chcípli, ostatně jako všechno u nás.

Dal jsem ji tedy do vázy a chci je zkusit pěstovat hydroponickou cestou, tedy pouze ve vodě.

Nevíte zda je tato rostlina vhodná pro hydroponické pěstování? Pokud víte o jiných rostlinách nebo o nějakém webu, kde se tomu více věnují, děkuji za případné tipy.


Reagovat
Anonymni 26.08.22

For this web site, you will see our account, remember to go through this info. 온라인바카라


Reagovat
Anonymni 06.09.22

On that website page, you'll see your description, why not read through this. 먹튀검증업체


Reagovat
Anonymni 20.10.22

I should assert barely that its astounding! The blog is informational also always fabricate amazing entitys. www.simdaiphat.vn


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.