Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Teek nábytek


montik512 23.06.15

Máte někdo zkušenost s teekobchodem? Nebo shopem? Prodávají zahradní nábytek, slyšel jsme dobrý a negativní věci, ale z druhý ruky, máte někdo osobní zkušenosti?


Reagovat
Fido123 24.06.15

Máme doma 2 rokem a jako hezky ale kvalita pokulhává, zjistil jsem to po první sezóne…


Reagovat
montik512 25.06.15

A co konkrétně? Rezne? Dáváte to pryč, když je špatný počasí? Co máte konkrétně? Díky


Reagovat
Linda Makova 25.06.15

Já teď od nich koupila nábytek, zařizuju si novej byt, a vše ok


Reagovat
Vendula Krátká 25.06.15

Doporučuju na zahradu nábytek od Terassy a nemusíš nic uklízet ani při slejváku, to jejich polstrování je vodoodpudivé, takže naprostá spokojenost :)


Reagovat
montik512 26.06.15

Aha, nesylšel jsem o Terasse, mrknu na ně. A ten nábytek jste musely montovat? Nerezne to?


Reagovat
Vendula Krátká 30.06.15

Nene, přivezly komplet nic se nemontovalo, dá se vybrat a kombinovat různý komplety, a hlavně, což pro mě bylo rozhodující zaslali mi vzorky domů, věděla jsem jak to bude reálně vypadat.


Reagovat
montik512 01.07.15

Díky, koukal jsem na jejich stránky, a je to trošku dražší, než jsem chtěl investovat… Třeb aothle je krásn, ale ta cena http://www.terassa.cz/…iesta-nero-8


Reagovat
Vendula Krátká 01.07.15

Berte to jako investici, já za sebe můžu říct, že jsme spokojeni, vím, že mám doma kvalitní nábytek, který vydrží roky


Reagovat
montik512 01.07.15

Jasně, nechci žádnej jednosezonní nábytek, ale je to na mě dražší, musím si projít a načíst, co všechno nabízí a co můžu očekávat.


Reagovat
Vendula Krátká 01.07.15

Nebo zajeďte na prodejnu, mají i showroomy, tak to vyzkoušíte osobně :) Já když jsem viděla tohle http://www.terassa.cz/…no-choco-7x7 tak jsem to prostě musela mít, a teď postupně dokupuju jen věci, co se hodí přímo k tomu


Reagovat
Anonymni 15.03.24

Já bych taky uvítala nějaké doporučení na zahradní nábytek. Zatím máme na zahradě jenom pergolu a takové obyčejné, staré židle a stůl, které tu rozhodně na léto nechci :-D . Stejně tak jako gril. Ten je pro mě taky hodně důležitý a vůbec nevím, jaký vybrat. Přijde mi praktičtější plynový gril, už jsem na ně koukala na https://www.avenberg.cz/…lynove-grily a zajímalo by mě, jak dlouho v nich vydrží plynová bomba? Abychom nemuseli každou chvíli shánět nový plyn.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.