Diskuze

Nemoci rostlin

Tmavé skvrny na květu


sepina 02.03.13

Dnes jsem si koupilá kráskou toulitku- anturium a nevšimla jsem si, že na květěch pod listy jsou květy s tmavými až černými skvrnami. Jsou to květy po odkvětu, nebo je to nemoc rostliny?


Reagovat
emilka12 03.03.13

:mavam: Sepi to chce Fotku. Pokud jsou Zdravé listy tak by to nemělo byt na závadu. A pokud to nejsou puklice tak ty by jsi musela zničit zavčasu, aby nezničily rostlinu


Reagovat
sepina 06.03.13

Teď jsem na ní koukala a ta černá se mění na tmavě rudou, může to být tím, že ty květy byly jako ve tmě pod listama?


Reagovat
Re: sepina | emilka12 06.03.13

[citace] @sepina píše: Teď jsem na ní koukala a ta černá se mění na tmavě rudou, může to být tím, že ty květy byly jako ve tmě pod listama? [/citace] Sepi to chce Fotku.Skus to odškrábnout. Jestli je to maličké a jde to odškrábnout tak to bude puklice, a jestli to nejde odšktábnout tak to neřeš a pak květ odstřihni a moc ji nezalévej.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.