Diskuze

Pokojové rostliny

Urceni pokojovych rostlin


kammie 03.10.14

Nepozna nekdo, co by mohly byt zac tyhle rostlinky? :think:


Reagovat
Re: kammie | pucek 04.10.14

To první může být mramorovaná forma Aeschynantu a to druhé je růžicová forma sanseviery-tchynin jazyk.


Reagovat
Re: kammie | trncis 23.02.15

Rad bych vedel co to mam doma za rostlinu, dostal jsem ji v lete a rad bych se o ni staral spravne poradí nekdo???


Reagovat
kammie 04.10.14

Diky moc! :)


Reagovat
ladu11 01.02.15

Zdravím, mám doma ze semena asi 5–6 let tuhle rostlinu z dovolené dcera dovezla semena a ujalo se tohle, jenže nevim jak se jmenuje a jak se o ni starat, listy má tuhé, fotka nic moc, dík.


Reagovat
Re: ladu11 | ladu11 02.02.15

Nová fotka k neznámé pokojové rostlině


Reagovat
pucek 01.02.15

Možná Scheflera :?:


Reagovat
ladu11 01.02.15

Dívala jsem sena gůglu název ¨ Scheflera¨ale podle fotek mám jiné listy, vyměnim fotku za lepší, detail listů, i tak dík, kdyby se nenašel název, tak nevadí mám z ni i tak radost.


Reagovat
pucek 02.02.15

Tak to fakt nevím, možná je to i venkovní keř-pokud jsou seminka z jihu. Ale hlavně že pěkně roste :)


Reagovat
pucek 23.02.15

To je begonie, chce kyselejší půdu-rašelinnou, nepřelívat-může uhnít. Ale asi se o ní staráte dobře, když od léta přežila :D :kytka:


Reagovat
Re: pucek | trncis 24.02.15

Díky za pochvalu, jen už je třeba ji přesadit do většího. :D


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.