Diskuze

Pokojové rostliny

Ven s pokojovými rostlinami


Moth 29.04.10

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s přesunem pokojových rostlin ven. Vynášíte na teplejší část roku některé pokojovky a které?

Předem děkuji za všechny příspěvky.


Reagovat
mína77 29.04.10

Ahoj, určitě jo. Dávám jich ven spoustu. Třeba cykas, i třeba fikus a jiné, neznám název všech. Spíš rostliny které chtějí sluníčko a světlo. Ale pozor na přímé slunce, spíš polostín, aby se jim nespálily listy. Nejsou na sluníčko zvyklé takže by jsi mohla dopadnout jak já s cykasem před dvěma lety, vrchní listy jsem úplně spálila.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.