Diskuze

Ostatní okrasné dřeviny

Vistárie


60 23.09.11

Když jsem viděla,jakou má pani Kosnikovna nádhernou vistárii,tak jsem ji dnes celou ostříhala :roll: a přesadila na slunce,jak mi poradila a tak jsem zvědavá,jestli příští rok pokvete :think: :think:


Reagovat
muškatek 27.09.11

Ta je opravdu moc krásná moje taky nekvete má slunce jen dopoledne a to je asi málo,já už bych tu moji nepřesadila je silná jak ruka.


Reagovat
60 27.09.11

Já ji mám 2 rokem,tak jěště nebyla tak silná,ale vypadá to,že ji to neublížilo,spíš na tom sluníčku ožila :potlesk: :potlesk:


Reagovat
60 27.09.11

jo jěště bych se ráda zeptala,čím ji hnojit a jak často,děkuji :think:


Reagovat
Fabiána 18.11.11

Ta vistárie je nádherná. Zajímalo by mě po čem se pne, neví to někdo? :roll:


Reagovat
muškatek 18.11.11

Myslím si že ji má i vyfocenou už i ostříhanou je to někde na diskuzi nebo ve fotodenících ale počem se pne nevím zkus hledat.


Reagovat
Anonymni 15.06.22

Very impressive, To start my feedback i would like to congratulate your team for giving us this source of knowledge and we are freely to connect with you too. Please have a sweet day by reading this, 바카라족보


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.