Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Vodní rákos


Amurek 29.06.14

Zdravím. Mám jezírko ve kterém chovám pstruhy. Zasadil jsem si kolem břehu vodní rákos ale usýchá. Kde je chyba? Přesadil jsem ho tento měsíc (červen),byl už dost vysoký. Je to pozdě? Je zasazený ve vodě asi 10cm tak že s přísunem vody nemá problém. Myslel jsem si že by to neměl být problém když všude roste jak plevel ale asi to není tak jednoduché. Známý mi říkal že si taky sadil vodní rákos ale ushl mu. Prosím poraďte jak na to. Děkuji.


Reagovat
KFC 22.07.14

Dobrý den, taky jsme zasadili rákos již vzrostlý, vytáhnutý u rybníka, první rok uschnul, ale na jaře obrazil a druhý rok již máme tzv. doutníky. Takže bych vydržela do příštího roku. A jeden máme přímo v jezírku a jeden úplně na souši, takže s vodou problém není. Tereza :)


Reagovat
Re: KFC | Amurek 02.08.14

[citace] @KFC píše: Dobrý den, taky jsme zasadili rákos již vzrostlý, vytáhnutý u rybníka, první rok uschnul, ale na jaře obrazil a druhý rok již máme tzv. doutníky. Takže bych vydržela do příštího roku. A jeden máme přímo v jezírku a jeden úplně na souši, takže s vodou problém není. Tereza :) [/citace] Děkuji


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.