Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Zahradní sušák na prádlo


goldenka 19.02.10

jaro se blíží a já si chci konečně pořídit sušák na prádlo, takový ten zahradní kolotoč a tak mě zajímá jakej máte vy a jak vám vyhovuje. Myslím tím velikost, upevnění, jestli to nějak neolízá a co je to za značku.děkuji za rady.....už mám plný zuby sušení prádla doma. :kytka:


Reagovat
Anonymní 19.02.10

Máme Viledu http://www.zahrada-domacnost.cz/…k-na-pradlo/ a naprostá spokojenost.


Reagovat
Pája 01 20.02.10

My ho taky máme a jsem moc spokojená. Nevím teda značku protože jsme ho dostali. Ale je fakt dobrej na sušení venku.Doporučuji ho koupit.


Reagovat
Anonymní 20.02.10

Vejdou se mi na něj 4 pračky (náplň 7kg), to je asi taky podstatná informace, někdy bych potřebovala i větší. :lol: Ale to bych si asi musela natáhnout takové ty klasické šňůry, dva tři kilometry. :mrgreen:


Reagovat
Pája 01 20.02.10

Jo já taky peru tak 4–5 praček a mám na 6kg prádla a mám tam ještě místo na tom sušáku. :wink:


Reagovat
nat77 22.02.10

Máme relativně levnou variantu z Hornbachu – do 1000 CZK, upevnění – manžel vyhrabal do trávníku jámu, tak 30×30 cm a násadu, do které se sušák vkládá, do ní zalil betonem, zvrchu posypal kačírkem. Násada je tmavozelená, plastová, má víčko, takže když nesuším, sušák ukládám do garáže, aby zahrádku nehyzdil. Časem to betonovo-kačírkové místečko hezký obrostlo trávou, takže teď už ho skoro není vidět, přesto je plně funkční.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.