Zahradnictví Starkl - zkušenosti, recenze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moni25
4 příspěvky 26.03.10 12:40
ZAHRADNICTVÍ Starkl

ahoj všichni..

nejsem žádný veliký pěstitel,ale chtěla bych si zútulnit balkon nějakými květinami v truhlících :-)
vždycky jsem nakoupovala sazenice v Hornbachu,ale přemýšlím letos o profesionálním zahradnictví..

máte někdo zkušenost se zahradnictvím Starkl a jejich zásilkovým obchodem?

díky moc za „recenze“.. případně i můžete poradit jiné zahradní centrum v Praze a okolí.. :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Gina108
6 příspěvků 26.03.10 13:00

Kdysi se moje teta nechala nalákat na krásný katalog a koupila si tam sazenice jahod. Polovina z nich pochcípala do měsíce a to teta není takový amatér jako já. Radši bych si dojela do nějakého místního menšího zahradnictví a nakoupila tam.

hailliejade
1 příspěvek 26.03.10 13:01

Moni, já mám moc ráda zahradnictví Chládek ve Střešovicích http://www.zahradnictvi-chladek.cz/
kytičky tam mají vždycky nádherné, je to tam veliké a velký výběr a umí poradit, bych tam mohla v klidu nechat celé jmění

Sany
58 příspěvků 26.03.10 13:03

U Starkla objednávám už leta a sem max. spokojená.

Linda1
13 příspěvků 26.03.10 13:04

já si objednala letos taky a čekám na zásilku a jsem zvědavá :wink:

Viktorie
1 příspěvek 26.03.10 13:10

i já u Starkla objednávám a maximální spokojenost  :palec:

Hanule
1 příspěvek 26.03.10 13:11

U Starkla jsme objednali vloni okrasné keře, borůvky, jabloně a hrušeň. Stromečky jsou v pořádku, borůvky zařvaly pod sněhem (ulámaly se větvičky) a na keříky jsem radši ještě nekoukala… Letos objednávám růže a jahody, tak uvidím .)

Veruš1
7 příspěvků 26.03.10 13:18

Já si loni objednala od Starkla a z Krakonošovo zahradnictví a vše vydrželo, ale mamina se svezla se mnou a objednala Pepíny a když dorazily, tak si radši koupila i v obchodě v místě bydliště a dobře udělala, protože ty co přišly, to byli chudáčci…

Moni25
4 příspěvky 26.03.10 13:21

moc díky všem za podělení se o zkušenosti, tak jak to tu vidím, je to půl na půl.. :-)
nevíte,jaké jsou možnosti,pokud ty sazenice budou špatné už když přijdou? je tam nějaká možnost reklamace? měla by být ze zákona,ne?

Veruš1
7 příspěvků 26.03.10 13:37

Moni a nemáš možnost si v Praze zajít do nějakého zahradnictví osobně? Já teda jsem nadšená ze psidia(jahodový strom), ale jinak nic extra a radši jsem letos šla do zahradnictví a vybrala jsem si jak převyslé jahody do truhlíku, tak muškáty…A to jsem si z Krakonoše objednala zakrslou broskvoň na balkón a ani mi nenapsali, že neni, prostě jí neposlali… :cert:

Veruš1
7 příspěvků 26.03.10 13:37

A jinak gratulace k těhu :potlesk: :potlesk: :potlesk: :kytka: :kytka: :kytka:

Sany
58 příspěvků 26.03.10 14:09

Na reklamaci právo máš. Jednou nám nevyšla Goja, dorazila polomrtvá a po zasazení se nerozjela tak sem jim napsala email a obratem nám poslaly Goji nový. Vůbec se necukaly, nechtěly nic dokazovat..

Moni25
4 příspěvky 26.03.10 14:14

Veru asi tomu věnuju tu energii a projdu něco osobně,no.. :think: ještě jsem přemýšlela Líbeznice..
jinak děkuju za gratulaci, zatím se neradujeme, ale doufáme,že tentokrát to už dobře dopadne.. Ty máš koukám taky špatnou zkušenost,tak ať je vše v tom nej nej pořádku!!!! :kytka:

bamba
3 příspěvky 26.03.10 14:16

Já mám se starklem taky špatné zkušenosti,růže nejen,že si člověk nemůže vybrat barvu,bo napíšou mix a z 5ti jsem měla jen jednu obyčn žlutou a 4 stejné červené.Sousedka si tam objednala nějaké spešl žluté muškáty,pořát nešly,tak protelefonovala spoustu peněz,aby ji nakonec poslaly obyč růžové.
Na balkon koupíš všude,v OBI v GLOBU…levnější a můžeš si vybrat.

Veruš1
7 příspěvků 26.03.10 15:08

Moni, děkuju a i já tobě přeji, aby bylo vše v pořádku :palec:

lasička1
1 příspěvek 26.03.10 20:02

Starkl je na stejné úrovni jako kterékoli jiné zahradnictví.Ne­čekej zázraky,cena neodpovídá kvalitě.Zboží mají v pěkném katalogu,nádherně nafocené a to je to co prodává.
Měli jsme od nich jahody,stáleplo­dící,ale plodili jen jednou.Angrešty byly moc pěkné.Kanadská borůvka rostla,ale pomalu a nerodila.Begonie byly výstavní.Takže záleží jakou rostlinku pošlou.To je jako kdyby v OBI někdo stál na bral jednu rostlinu po druhé a posílalo se to poštou.Může vzít do ruky pěknou,ale i ošklivou.A v ob­chodě si můžeš vybrat,jak která je rostlá a která vyhovuje nejvíc.
Starkl byl super v době,kdy nebylo tolik zahradnictví,žádné OBI,Baumax či Hornbach.

Mufina
23 příspěvků 26.03.10 20:42

Taky doporučuju v Praze zahradnictví Chládek ve Střešovicích - výběr mají obrovský, ceny přijatelné. U Starkla se nakupovat dá, ale lepší je, když jsi tam třeba na nějaké výstavě osobně si vybrat. Taky jsem několikrát objednávala od zahradníka Basíka - www.basik.cz a byla jsem spokojená - ale ten nemá moc balkonovky, spíš skalničky a trvalky.

Anonymní  26.03.10 22:20

No já bych hlavně vynechala výše jmenované obchody OBI, Bauhaus a spol. a zašla do zahradnictví. V zahradnictví pečují o kytky jinak než v těch obchodech, akorát nejsem z Prahy, tak neporadím konkrétní zahradnictví. A rozumí tomu(alespoň u nás) v zahradnictvích více než prodavači v těch obchodech, které mají pouze oddělení pro zahradu.

Moni25
4 příspěvky 29.03.10 09:57

holky,asi si v sobotu sjedu do Chládka :palec:

Linda1
13 příspěvků 13.04.10 14:25

Mě o víkendu přišli sazeničky od Starklu a vypadali krásně :palec:

lulik
1 příspěvek 13.04.10 16:11

Ahojky, já mám zkušenosti se Starklem dobré i špatné. Takže těžko radit. Je to o štěstí taky. ALE!!! Pokud ti zašlou opravdu špatné kytičky stačí pouze zavolat nebo napsat email a hned zašlou nové a zadarmo a ještě tentokrát v krásném stavu. je jasné, že hned nebudeš mít to co je katalogu. Pokud to vyjde tak časem (roky). Zásilkový prodej je teda bez problémů!!!!!!!

Blanishka
1 příspěvek 18.04.10 13:23
spokojenost

ahojda já jsem teda se starklem spokojená stromky i květiny mi přišli vždy okamžitě poštou a bez poškození…rostlinky se vždy krásně ujaly,nyní od nich pěstuji ženšen pětilistý a ted na jaře se tak rozrostl že jestli to takhle půjde dál tak budu mít nasušených lístečků na čaj pro krásu a zdraví na celý rok:)) :-)

Jalenka  17.05.10 18:20
Starkl ? Už nikdy

protestuju a jako důkaz posílám foto-chcípáčci uprostřed jsou od Starkla,měly mít při dodání 30-40 cm.A srovnat ceny snad umí každý.Ty obří a levné keře jsou od Hrušky z Velimi u Kolína.Není to má první špatná zkušenost se Starklem,vždy byly rostliny těžce podměrečné a předražené.Se Starklem končím provždy

sud
3521 příspěvků 23.05.10 21:45
Starkl

Také nemám moc zkušeností,protože jsem před lety objednala veliké maliny,ostružiny a jahody–ani jedno se nedožilo ani měsíc a více jsem neobjednávala.Měla jsem tušení,že při reklamaci by určitě řekli,že jsem se sazenicemi nepřiměřeně zacházela.Vzdala jsem se a více jsem neměla odvahu. :twisted:

bombastic.1
33 příspěvků 03.06.10 22:28
Jak co???

Od Starkla mám maliny červený a bílý.Každý rok je beru křovinořezem a je jich čím dál víc.Jahody sekám po sběru kosou a po 7 letech jsem je přesadil.Každý rok užasný výnosy(hnojeno slepičincem)borůvka 4 roky žiovoří.Je to o místě púdě a hnojení.Spoutů rostlin se ani neujalo.Tak jsem si tam zajel a rozhodně mě to vyléčilo.Zklamaní nebralo konce.Masové pěstování na minimálním prostoru.Okrasné dřeviny dovoz Hollandsko taktéž růže vše přešlechtěné a náchylné na nemoce a hlavně mráz.Jediné plus dostanete leták jak rostlinu pěstovat + recepty.Pro růže jezdím pod Humprecht do Sobotky a jinak kupuji v Krakonošovím zahr. nebo u soukromích malích pěstitelu co prodávají na trhách Kolíně Jičíně atd.Vyzkoušejte a uvidíte.

Příspěvek upraven 19.09.10 v 19:35

julisek  18.09.10 11:41

no,ja s starklem nemam moc dobre zkusenosti, ale je fajn www.zahradnictvikruh.cz to se mi jiz osvedcilo a nebo si zajiz normalne do nejakeho kvetinarstvi 8-) :-D :-) :lol: :-P preju mnoho uspechu a radosti !

buliznik
769 příspěvků 16.06.11 23:20

taky bych nedoporučovala,to co inzerují je krásné a potom vám pošlou takového chcípáčka,že byste plakali.Radši kupuji to co můžu vidět na vlastní oči! :think: :cry:

bombastic.1
33 příspěvků 17.06.11 22:06

Zahradnictví Kruh je v Jilemnici a rostliny jsou vypěstovány v podhůří jsou odolnější.Růže nakupuji v Sobotce pod Humprechtem.Má skvělé ceny i výběr.Teť vybíráte a objednáváte a na podzim posílá.Dobrý.U­dělejte si výlet :potlesk:

Lenka.Šmídová  25.08.11 16:05
Zkušenosti se starklem

Narazila jsem na tuhle stránku Zahradnictví Starkl - tam se o zkušenostech s nimi rozepsalo vícero lidí :-)

midla
6 příspěvků 26.08.11 10:33
Chládek

U Chládka ve Střešovicích jsme koupili angrešt. výslovně psali odolný proti americkému padlí. už mi zašel a můžete hádat na co. Když potřebuju postřiky nebo urychlovač kopstování, zaručeně tam mají to nejdražší. Mám lepší zkušenost s malým zahradnictvím Krulichovi v Břevnově - na sazenice. www.zahradnictvikrulichovi.cz/

papavlinka33
4 příspěvky 02.09.11 17:56

Moje babicka, objednava od Starkla uz spoustu let a je spokojena.

brasica  30.04.12 09:40
Má někdo zkušenost s tímto zahradnictvím?

Zdravím má někdo zkušenost s tímto zahradnictvím? http://eshop.nejlevnejsizahradnik.cz/ Děkuji az info

Alihna
13 příspěvků 01.05.12 14:16

Ahoj mě dorazilo zboží od Starkla prvně minulý týden, všechno bylo pěkně zabalené, ale řekla bych, že zboží je srovnatelné s jakýmkoliv zahradnictvím­.Objednávala jsem balkonové kytky a jahody, kytky krom 2 sadiček petunií asi přežijí, jahody se chytly všechny. Takže zkušenost veskrze pozitivní i když na druhou stranu v jakémkoliv zahradnictví si můžete vybrat kytky jaké chcete, tady musíte spoléhat na to co vám pošlou…

kyti5
6058 příspěvků 01.05.12 15:19

Máš pravdu a cenově ale jsou dosti nesrovnatelní - když si zajdu u nás do zahradnictví vyberu si sama co se mi líbí a hlavně si nevyberu ty „mrzáčky“..
Prostě oni to umí nafotit a tím nalákat lidi. Už bych nic neobjednávala- ale to je jen můj názor - nechci aby se jím druzí řídili.

emilka12
2924 příspěvků 01.05.12 19:12

V televizi říkali že mají obrázky upravené počítačem.Nikdy jsem si nic neobědnávám.Máme tu několik zahradnictví a vidím co kupuji. :mrgreen: :mrgreen: :D :D

Seal
65 příspěvků 02.05.12 11:54

Je to tak, i při detailnějším pohledu na obrázek je vidět úprava fotky - přidané množství ovoce, o barvách a velikosti nemluvě. Vloni jsem u nich na zkoušku objednala balkonovky a mix cibulovin. Ze sazenic to jedna nezvládla, cibuloviny vylezly všechny, ovšem těm na obrázku se nepodobaly ani vzdáleně :lol: V zahradnictví jsou rostliny za polovic a nekupujete zajíce v pytli. Jejich katalog si projdu s úsměvem a spíš pro inspiraci, ale nakupovat už chodím k zahradníkovi 8)

Alihna
13 příspěvků 11.05.12 13:27

Píši ještě dodatek ke Starklu, tak mě nepřežili dvě sazenice petunií a po nahlášení Starklu mi do týdne přišlo sazenic 6. Takže zase na druhou stranu reklamace má smysl…spokojenost! To by se mi v třeba v Obi vysmáli, že mi něco chcíplo:-)

yzopka
1 příspěvek 03.11.12 01:56
Odezva

:mavam: Já nevím jak druzí ale já mám jen pozitivní zkušenosti se Starklem a to už tam nakupuju dosti dlouho…pokaždé když mi zboží došlo nějaké vadné použila jsem reklamaci a dostala nové, takže nevidím problém v nich ale ve špatné komunikaci…pokud jim nenapíšete tak oni nemají možnost vám cokoliv vyměnit a kritizovat umí každý…Takže by bylo lepší použít reklamace a…uvidíte.. :)

EVELIN.ja  07.04.13 16:30
Starkl

ZZravím vás. Párkrát jsem od Starkla nakoupila a nikdy jse nebyla zklamaná. Má dražší věci než v Hornbachu, ale já jsem od Starkla upustila a jezdím do Hornbachu. Je to levnější a koupím tam to samé. Evelin

sisin0
1 příspěvek 17.04.13 18:15
Starkl

Já taky nakupuji u Starkla, taky se mi stalo, že mi něco chcíplo ale já jsem tam hned napsala a poslali mi zdarma nové zboží. :)

Helena Helča  17.04.13 18:29
Starkl

:D :mavam: Nakupuji u Starkla už hodně dlouho a ještě se mi nestalo že by mi zboží které se mi dostalo domů nějak poničené a nebo se nepřijalo ihned po reklamaci nevyměnili. Proto si myslím než jim spílat, je lépe uplatnit reklamaci a věřím že vám určitě vyjdou vstříc jako mně…

kyti5
6058 příspěvků 17.04.13 19:33

Už si nic neobjednávám - párkrát jsem nebyla spokojená, sice většinou reagovali že mi poslali poukaz na slevu z dalšího nákupu
nyní už kupuji jen v centrech a zahradnictvích to co vidím

fredik  02.07.13 20:57
starkl

Z nakupem a postovim doručením sem Spokojen :potlesk:

never no  31.07.13 14:09
z e-shopu Starkl nikdy !

Koupila jsem na jaře několik rostlin i balkónovky.
Vše bylo zasláno tak, že rostliny cestovaly až 4 dny
poštou a byly ve značně zbědovaném stavu. Samozřejmě, že
vždy po reklamaci odešlou novou rostlinu, ale to právě
svědčí o tom, že nezasílají kvalitní zboží.
Například jsem objednala tři barvy černooká zuzana (několik rostlin).
Kvete pouze jedna-žlutá, zaplatila jsem zbytečně předražené
sazenice, které jsem potřebovala vždy v páru. Ovšem nebylo možné
docílit i po reklamaci, aby poslali vždy obě stejné rostliny ve
stejné kvalitě. Jedna byla v pořádku, ale druhá byla už vzrůstem jiná
a viditelně v horší kondici. Určitě bych u Starkla nikdy nic neobjednala!!!

Marie Kubova  26.01.14 13:57
dotaz.

Asi před dvěma roky jsem si od vás objednala hořcový stromek.Ale velice špatně mi roste. Můžete mi poradit jek jej mám pěstovat. Nikde jsem žáDěkujidný návod nenašla. Děkuji.

brasica  14.03.14 17:31

Zdravím, že se na ně nevykašlete. Kupuju několik let zde - http://eshop.nejlevnejsizahradnik.cz/ Dobře zabaleno, balík dojde druhý den po odeslání. Keře mají za 17Kč a výběr z možná 300 druhů trvalek, keřů, jehličnanů, travin a bůhví ještě čeho. Doporučuju :dance:

olgas
265 příspěvků 02.04.14 23:33

Mě přišel balíček před pár dny, a teda byla jsem příjemně překvapená, jak dobře byly rostliny zabaleny a jak dobře vypadaly, tak snad tak dojde i ta druhá část objednávky.

Irena Hurt  20.04.14 14:40

Letos jsem objednávala u STARKLA poprvé a naposled. Přišli mi malí chcípáčci. Myslím, že jich ještě tak polovina skončí vyhozená. Stromek v kontejneru je chcípáček v mini květináčku vytažený z půdy a zasypaný trochou zeminy - kořeny se tam celé nevešly a ještě koukaly ven. Měla jsem sto chutí to nafotit a vyreklamovat… :-( O to víc mě to mrzelo, protože jsem objednávala nejen pro sebe. Takže určitě nedoporučuji!

kyti5
6058 příspěvků 20.04.14 14:45

Klidně reklamujte a neotálejte i bez nafocení - taky jsem to před časem udělala

monca57  22.04.14 15:35
zahradnictví kruh

Já osobně navštívila zahradnictví Kruh a musím říct, že jsem byla velmi zklamaná. Nabídka sice byla, ale velikost rostlin /např. 10 cm/ rozhodně neodpovídala ceně. Myslím, že by bylo slušné, že když už nemají vzrostlejší rostliny, pak tyto mini rostlinky ani nenabízet a nebo je dát s min. 50 % slevou. Ceny jsou neskutečně vysoké oproti okolním zahradnictvím, jediné, co je jejich plus je jejich barevný katalog a návod na pěstování. Ale to opravdu za tu cenu nestojí, dnes si to každý může najít na netu. Do toho inzerují např. cenu 89 kč a pak vám napočítají 119 kč. Takže doporučuji si vše zkontrolovat a hlavně rozmyslet si, jestli jim ta dlouhá cesta stojí za to. Já osobně už nikdy! Máte navíc pocit, že je svou přítomností obtěžujete, ani záchvěv zájmu či úsměvu, naopak znechucení…:(

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek