Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Zakrslost ibišku


Tereza5555 21.08.11

Zdravím, chci se zeptat co způsobuje ibišku, že je zakrslý?

Děkuji, Tereza.


Reagovat
cajik 21.08.11

Koupené ibišky jsou ošetřeny retardanty. Způsobují měnší vzrůst a bohatší kvetení, v dalších letech ale obvykle kvetou méně…


Reagovat
Tereza5555 21.08.11

Mě ale kvetl pouze ten koupený rok a pak už vůbec a tak jsem ho zastřihla a od té doby je malý – malé lístky malý vzrůst, žádný květ. Mám ho na východní straně takže světla má dostatek, živin také a zálivky snad také. Nevím kde je chyba, někdo říká zastřihnout a když jsem jednou zastřihla růži uhynula mi – takže od té doby se snažím spíše nezastřihávat. Je ten malý vzrůst tedy zapříčiněn tím, že jsem ho tehdy zastřihla?


Reagovat
kyti5 21.08.11

určitě to není tím, že jsi ho zastřihla čím, víc je stříhám tím víc rostou a kvetou. Hlavně se musí taky hnojit -dodat jim výživu aby mohly růst a kvést

tyto také byly malé – :lol: :lol:


Reagovat
cajik 22.08.11

já ho měla po koupi malinký asi tři roky a vůbec nekvetl, až letos se vzpamatoval, a právě je to prý těmi retardanty…


Reagovat
kyti5 22.08.11

tak nyní se mu určitě už povede :lol:


Reagovat
cajik 22.08.11

ted už jo, sice ještě tolik neroste, ale kvete nádherně a stále. stál za to čekání :-D to je on


Reagovat
60 21.09.11

Jak se říká,trpělivost- růže přináší,ten se vám tedy povedl,je krásný :potlesk: :potlesk:


Reagovat
buliznik 21.09.11

je nádherný :potlesk:


Reagovat
cajik 22.09.11

jé děkuji. Tak mě nadchl, že jsme mu letos pořídili ještě 5 kamarádů :-D no a dnes zrovna vykvetl jeden. Byl ve slevě za 45korun ale byl celkem odkvetlý, paní říkala že bude oranžový, tak jsme napjatě čekali a dnes se ukázal.. Do oranžové mu sice trošku chybí, ale krasvec to je :wink:


Reagovat
cajik 22.09.11

no a ještě Vám musím ukáza jednoho krasavce :oops: Jediný koupený bez ošetření retardanty, tak doufám, že moc nezdivočí :-D


Reagovat
buliznik 22.09.11

jsou překrásné :potlesk:


Reagovat
60 22.09.11

Jsou moc hezké :potlesk: ,asi se začnu opičit :roll: :think: a pořídím si taky nějaké ibišky,mám jenom jeden,poraďte,jak se množí,dík.Lída


Reagovat
kyti5 22.09.11

já sestříhnu nezdřevnatělou část a zastrčím do zeminy a zalejvám -kupodivu on roste – podívej jaký klacík vykvetl


Reagovat
60 22.09.11

Ten má krásnou barvu :potlesk: :potlesk:


Reagovat
buliznik 22.09.11

JE VIDĚT ŽE MÁTE KOUZELNÉ RUCE-NÁDHERNÉ :potlesk: :potlesk: :potlesk:


Reagovat
cajik 23.09.11

Lído určitě se opičte, jsou perfektní :wink: Já řízky bud strkám do vody, nebo do stimulátoru, hlíny a do miniskleníčku.

Kyti ten je taky nádherný :potlesk:


Reagovat
muškatek 27.09.11

Ten samý mám i já.


Reagovat
cajik 27.09.11

Muškátek – myslím že ne, myslím že ho máte hezčí! :potlesk:


Reagovat
muškatek 27.09.11

Děkuji,ale ne akorát má dva květy. :lol:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.