Závěsné křeslo Brasil - na zahradu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.03.10 21:25
závěsné křeslo Brasil - na zahradu

Ahoj, máte někdo tohle křeslo na zahradě, tedy ve venkovních podmínkách? Jak odolává materiál? Zajímá mě, jestli ho i v létě či za sucha raději schovávat domů nebo jestli ho máte trvale venku, když je sezóna. Plánuju ho zavěsit pod zastřešenou pergolu.
Je opravdu tak pohodlné, jak se tváří?
A jaký máte upevňovací prvek ?

Reakce:

Kája
1 příspěvek 04.03.10 21:36

Ahojky,

tak my ho máme, ale doma, takže ti moc neporadím, jen že pohodlné nám je :-D

Lesina
182 příspěvků 04.03.10 22:51

Máme, bezmezně milujem. Máme upevňovací otočný hák a plánujeme koupi ještě jednoho křesla - tohle půjde na zahradu a nové domů :)

Doporučuji opravdu dobře upevnit s dostatkem prostoru okolo, naše sladké holčenky dokáží být neuvěřitelně divoké - visí hlavou dolů, občas sedí na tyčce, houpou se, točí se, skáčou, lezou, rvou se o něj…

L.

PS: Všechny návštěvy jako první skočí po křesle - bez ohledu na věk a pohlaví :)

Lesina
182 příspěvků 04.03.10 23:01

Máme tento hák používaný bez řetězu - máme křeslo pod překladem a vřele i přes cenu doporučuji. Tady se nevyplatí šetřit.

L.

Anonymní  04.03.10 23:16

A já bláhová myslela, že si ho koupím sobě pro radost a nikdo mi tam nepoleze. 8-) :mrgreen:

Lesi a nebylo by ideální spojit swivel a to vaše uchycení?

Lesina
182 příspěvků 04.03.10 23:33

A já bláhová myslela, že si ho koupím sobě pro radost a nikdo mi tam nepoleze. 8-) :mrgreen:

Nebylo - ten náš hák je sám o sobě otočný - vlastně swivel s tím, že horní oko je ukončeno destičkou s otvory na matky. Přiložené byly čtyři šrouby s kovovými hmožninkami - experimentálně je ověřena nosnost přes dva metráky :) Řetěz je jen na prodloužení a to my nepotřebujeme

Proto je cena tak vysoká - ale jsme opravdu moc spokojení.

lulje
7 příspěvků 05.03.10 14:40

Lesi, vy máte taky kde co :lol:
Chtěla jsem to křeslo koupit mamince k 60, ale zavrhla to s tím, že by si ho stejně neužila, protože by v něm byl pořád nalezlý někdo jiný :mrgreen: Nakonec jsme koupili noťas :( Ale já bych křesílko brala. Škoda, že bydlíme v bytě :cry:

Lesina
182 příspěvků 05.03.10 15:58
Lesina píše:

Nebylo - ten náš hák je sám o sobě otočný - vlastně swivel s tím, že horní oko je ukončeno destičkou s otvory na matky. Přiložené byly čtyři šrouby s kovovými hmožninkami - experimentálně je ověřena nosnost přes dva metráky :) Řetěz je jen na prodloužení a to my nepotřebujeme

Nemáme kde co, jen něco :) Ale křeslo jo a je fakt bomba :) Máme ho v bytě, takže není problém, můžete si ho pořídit taky. Kdybys viděla, co na něm dělají naše holky 8-o

Anonymní  05.03.10 17:54

Díky :kytka: , už se strašně těším na jaro, až do něj usednu.
Závěs chci samozřejmě kvalitní, na tom nemá cenu šetřit, hlavně když mi do toho určitě polezou děti.

lulje
7 příspěvků 05.03.10 22:16
Lesina píše:
Lesina píše:

Nemáme kde co, jen něco :) Ale křeslo jo a je fakt bomba :) Máme ho v bytě, takže není problém, můžete si ho pořídit taky. Kdybys viděla, co na něm dělají naše holky 8-o

No, úplně ty tvoje Kunhutky vidím :mrgreen: Nám by se do bytu už nevešlo (zvlášť když teď budem 4 :roll: ) a navíc by ot manžel nerozchodil. Však víš, že to s ním není zrovna nejjednodušší :zed:
Jen tiše křesílko závidím :oops:

Váš příspěvek