Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Závěsné křeslo Brasil - na zahradu


Anonymní 04.03.10

Ahoj, máte někdo tohle křeslo na zahradě, tedy ve venkovních podmínkách? Jak odolává materiál? Zajímá mě, jestli ho i v létě či za sucha raději schovávat domů nebo jestli ho máte trvale venku, když je sezóna. Plánuju ho zavěsit pod zastřešenou pergolu. Je opravdu tak pohodlné, jak se tváří? A jaký máte upevňovací prvek ?


Reagovat
Kája 04.03.10

Ahojky,

tak my ho máme, ale doma, takže ti moc neporadím, jen že pohodlné nám je :-D


Reagovat
Lesina 04.03.10

Máme, bezmezně milujem. Máme upevňovací otočný hák a plánujeme koupi ještě jednoho křesla – tohle půjde na zahradu a nové domů :)

Doporučuji opravdu dobře upevnit s dostatkem prostoru okolo, naše sladké holčenky dokáží být neuvěřitelně divoké – visí hlavou dolů, občas sedí na tyčce, houpou se, točí se, skáčou, lezou, rvou se o něj…

L.

PS: Všechny návštěvy jako první skočí po křesle – bez ohledu na věk a pohlaví :)


Reagovat
Lesina 04.03.10

Máme tento hák používaný bez řetězu – máme křeslo pod překladem a vřele i přes cenu doporučuji. Tady se nevyplatí šetřit.

L.


Reagovat
Anonymní 04.03.10

A já bláhová myslela, že si ho koupím sobě pro radost a nikdo mi tam nepoleze. 8-) :mrgreen:

Lesi a nebylo by ideální spojit swivel a to vaše uchycení?


Reagovat
Lesina 04.03.10

[citace]

A já bláhová myslela, že si ho koupím sobě pro radost a nikdo mi tam nepoleze. 8-) :mrgreen:

Lesi a nebylo by ideální spojit swivel a to vaše uchycení? [/citace]

Nebylo – ten náš hák je sám o sobě otočný – vlastně swivel s tím, že horní oko je ukončeno destičkou s otvory na matky. Přiložené byly čtyři šrouby s kovovými hmožninkami – experimentálně je ověřena nosnost přes dva metráky :) Řetěz je jen na prodloužení a to my nepotřebujeme

Proto je cena tak vysoká – ale jsme opravdu moc spokojení.


Reagovat
lulje 05.03.10

Lesi, vy máte taky kde co :lol: Chtěla jsem to křeslo koupit mamince k 60, ale zavrhla to s tím, že by si ho stejně neužila, protože by v něm byl pořád nalezlý někdo jiný :mrgreen: Nakonec jsme koupili noťas :( Ale já bych křesílko brala. Škoda, že bydlíme v bytě :cry:


Reagovat
Lesina 05.03.10

[citace] Lesina píše: [citace]

A já bláhová myslela, že si ho koupím sobě pro radost a nikdo mi tam nepoleze. 8-) :mrgreen:

Lesi a nebylo by ideální spojit swivel a to vaše uchycení? [/citace]

Nebylo – ten náš hák je sám o sobě otočný – vlastně swivel s tím, že horní oko je ukončeno destičkou s otvory na matky. Přiložené byly čtyři šrouby s kovovými hmožninkami – experimentálně je ověřena nosnost přes dva metráky :) Řetěz je jen na prodloužení a to my nepotřebujeme

Proto je cena tak vysoká – ale jsme opravdu moc spokojení. [/citace]

Nemáme kde co, jen něco :) Ale křeslo jo a je fakt bomba :) Máme ho v bytě, takže není problém, můžete si ho pořídit taky. Kdybys viděla, co na něm dělají naše holky 8-o


Reagovat
Anonymní 05.03.10

Díky :kytka: , už se strašně těším na jaro, až do něj usednu. Závěs chci samozřejmě kvalitní, na tom nemá cenu šetřit, hlavně když mi do toho určitě polezou děti.


Reagovat
lulje 05.03.10

[citace] Lesina píše: [citace] Lesina píše: [citace]

A já bláhová myslela, že si ho koupím sobě pro radost a nikdo mi tam nepoleze. 8-) :mrgreen:

Lesi a nebylo by ideální spojit swivel a to vaše uchycení? [/citace]

Nebylo – ten náš hák je sám o sobě otočný – vlastně swivel s tím, že horní oko je ukončeno destičkou s otvory na matky. Přiložené byly čtyři šrouby s kovovými hmožninkami – experimentálně je ověřena nosnost přes dva metráky :) Řetěz je jen na prodloužení a to my nepotřebujeme

Proto je cena tak vysoká – ale jsme opravdu moc spokojení. [/citace]

Nemáme kde co, jen něco :) Ale křeslo jo a je fakt bomba :) Máme ho v bytě, takže není problém, můžete si ho pořídit taky. Kdybys viděla, co na něm dělají naše holky 8-o [/citace] No, úplně ty tvoje Kunhutky vidím :mrgreen: Nám by se do bytu už nevešlo (zvlášť když teď budem 4 :roll: ) a navíc by ot manžel nerozchodil. Však víš, že to s ním není zrovna nejjednodušší :zed: Jen tiše křesílko závidím :oops:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.