Diskuze

Sekačky a vertikutátory

Zkušenosti se sekačkou Honda


janina4455 16.04.13

Chci koupit jako dárek manželovi sekačku Honda (je motorkář a jezdí na Hondě). S taťkou jsme si jednu vytipovali. Jaké mate s Hondou zkušenosti? A bude fungovat, že když mě naštve (ten můj chlap), že s touhle Hondou zmizí taky na celý den? :)


Reagovat
u-Pája 17.04.13

Já mám elektrickou sekačku Honda. Mám malou zahrádku, ale stačí mi a jsem spokojená. Mám ji asi 6 let. Zeťák mi ji občas nabrousí, jinak žádnou údržbu nedělám.


Reagovat
romah 01.05.13

Na jak velkou plochu potřebujete sekačku?


Reagovat
janina4455 01.05.13

Jé, já se už bála, že mi nikdo neodpoví. k sekání máme asi tak 1000m2


Reagovat
romah 01.05.13

Podívejte na tedy na sekačky Honda HRG nebo HRX


Reagovat
janina4455 01.05.13

Vy máte jednu z těch sekaček, které jste jmenoval?


Reagovat
romah 01.05.13

Ano, kupoval jsem minulý rok Honda HRX 476. A rozhjodoval jsem se, jestli vemem HRG nebo HRX


Reagovat
janina4455 02.05.13

To je super, mi jsme s taťkou zatím vybrali HRG 476. Seká dobře?


Reagovat
romah 02.05.13

Jsem sokojenej, můžu jen doporučit.


Reagovat
janina4455 03.05.13

Můj manžel je docela náročnej, myslíte že bude i on spokojený s tou Hondou, kterou jsme mu s taťkou vybrali?


Reagovat
romah 03.05.13

Těžko říct, neznám ho, ale já si o osbě myslím, že jsem taky celkem náročnej na kvalitu a techniku a jak jsem psal dřív, jsem skojoen a dle vlastní zkušenosti doporučuju


Reagovat
Anonymni 19.11.21

Myslím si, že Honda určitě co se sekaček týče není špatná volba. Také bych chtěl Hondu. Momentálně mám nějakou noname z Baumaxu, ale zatím slouží. Je ale na ní ale vidět, že to je Čína a kvalita nic moc. Teď nedávno se u ní například pokazila převodovka. Na novou sekačku jsem v té době ale bohužel neměl, takže jsem se pustil do opravy. Místo té levné, co tam byla jsem tentokrát vsadil na planetové převodovky Bühler protože o těch vím, že něco vydrží. Zatím všechno funguje. :)


Reagovat
Anonymni 09.12.21

Já si na sekačky Honda fakt nestěžuju. :) Ostatně viděl jsem pár videí z jejich výroby a je to krása. Kolaborativní robot to svaří lépe než člověk. Máme jednu klasickou Hondu už deset let, před třemi lety jsem pořizoval i bubnovou rotačku na velkou louku a ta taky šlape jak hodinky. Jen tam byla drobná reklamace na uchycení nožů, ale ta proběhla úplně bez problémů a od té doby je všechno tak, jak má být. ;-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.