Diskuze

Volné diskuse

Bazarový iPhone?


Anonymni 31.03.23

Ahoj, přemýšlím nad tím, že bych si konečně koupil nový telefon a chtěl bych iPhone 11 Pro Max 256GB. Hlavně teda kvůli té velikosti displeje. Bohužel už se ale nikde nedá sehnat jako nový, takže musím koupit použitý nebo repasovaný. Máte s tím někdo zkušenost? Má vůbec smysl takový telefon kupovat? A co říkáte tady na tuto stránku – https://www.jabkolevne.cz/…-11-pro-max/ ? Nakupoval tam někdo z vás? Díky moc.


Reagovat
Anonymni 11.04.23

Dobrý den, ono hodně záleží na to, na co ho máte. Já mám třeba jeden bazarový jako grafik čistě jenom pro rychlý tisk na mobilní tiskárně. Třeba když potřebuji klientovi něco rychle odprezentovat. Tak to vypadá prostě docela pěkně a příjemně. Na druhou stranu je to ale pomalejší stroj a ta tiskárna taky občas nic moc. Ale nedávno jsem vyměnil planetové převodovky Bühler, takže funguje zase o dost lépe a rychleji.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.