Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Co jste dělali na Valentýna?


Anonymni 27.02.23

Tak co, jak jste prožili letošního Valentýna? Oslavili jste to nějak nebo jde tento svátek spíš mimo vás? My ho například s manželem slavíme tím způsobem, že si dopřejeme nějaký společný zážitek. Je to mnohem lepší než nějaké hmotné dárečky. Letos jsme se například rozhodli zkusit erotické masáže Praha a můžu vám teda říct, že to bylo fakt super. :)


Reagovat
Anonymni 03.03.23

My to máme jak kdy. Někdy ho slavíme, někdy ne. Není to nic pravidelného. Tento rok jsme si ale s partnerem takovou menší oslavu udělali. S těmi hmotnými dárečky si ale dovolím nesouhlasit. Já si třeba naopak myslím, že nějaké drobnosti z lásky k Valentýnu prostě patří. My jsme si letos například s přítelem vyměnili takové moc pěkné partnerské náramky.


Reagovat
Anonymni 10.03.23

Na Valentýna jsem koupila mému příteli nové příslušenství pro djs. Po pečlivém výběru a porovnání možností jsem se rozhodla ještě pro koupi nových sluchátek s vynikajícím zvukem. Věřím, že to byla dobrá investice, která mu pomůže posunout se dál v jeho hudebním vývoji. Nejhezčí byl pohled na něj, když si rozbalil dárek ode mě a měl z něho opravdu velikou radost.


Reagovat
Anonymni 17.03.23

Já jsem vzal svou přítelkyni do restaurace na večeři a koupil jsem jí růži z lásky. Dalším dárkem byl náramek, na který jsem použil slevový kupón, který mi dala moje sestra. Díky němu jsem ušetřil opravdu hodně peněz, a tak byla naše večeře romantičtější. Pro mě jsou slevové kupóny velice sympatické a občas je používám i na koupi nového oblečení.


Reagovat
Anonymni 24.03.23

Na Valentýna jsme s manželem byli na romantické večeři, a ještě si naplánovali letní dovolenou, jelikož máme rádi camping. Pořídila jsem nám novou campingovou výbavu, ale trochu jsem se bála, že si na ní nezvyknu. Naštěstí nový automatický stan nám ušetří spoustu času a bude se nám v něm pohodlně spát.


Reagovat
Anonymni 30.03.23

Já jsem na Valentýna vzal svojí přítelkyni na romantický víkend na hory do jednoho malého penzionu, jelikož oba máme velice rádi lyžování. Na tuhle cestu jsem ještě pořídil zde do auta vyhřívání sedadel, aby byla naše cesta do hor pohodlnější. Už tedy nikdy nebudeme muset trpět zimou při cestování na naše víkendové lyžovačky.


Reagovat
Anonymni 30.04.23

Já jsem koupila pro mě a přítele erotickou masáž zde na Valentýna. Nejdříve se přítel styděl, ale pak sám přiznal, že to byla dobrá příležitost poznat něco nového. Oba jsme se uvolnili a dopřáli si relax, který nám chyběl. Po masáži jsme pokračovali oslavou Valentina ještě doma, kde jsme si uvařili dobrou večeři.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.