Diskuze

Pěstování okrasných rostlin

Dětská herní zahradní sestava


Zuzicek 21.02.08

Ahojky holky poraďte mi nějakou internetovou adresu kde se dá sehnat dětská herní sestava na zahradu (mám představu o skluzavce, houpačce a něco na šplhání nebo lezení k tomu). Našla jsem všude jen tu značku Jungle Gym,ale tu nechci, loni jsem to někde viděla a ted to nemohu najít. Neznáte nějaké stránky nebo jiného výrobce než je jungle Gym?????předem moc díky.

Zuzík+ Anička


Reagovat
tygr 21.02.08

Nevím, jestli myslíš dřevěnou nebo plastovou. Mně se líbí tyhle: http://www.lunapt.cz/


Reagovat
Zuzicek 21.02.08

Samozřejmě dřevěnou setsavu, mrkla jsem a vypadá to moc hezky,ale ještě to není to pravý ořechový, díky a snad ještě někdo poradí.

Zuzík+Anička


Reagovat
gandelion 21.02.08

Ahoj, nemáš někde v okolí BauHouse? Tam prodávají sestavy značky Blue Rabbit – vypadají moc pěkně :wink: My u nich chceme koupit ty jednotlivé části – houpačka, skluzavka, síť… ještě uvidím; konstrukci nám bude dělat známej truhlář. Dokonce jsem našla doma jejich leták, je tam adresa www.bluerabbit.de , ale bohužel nefunguje :?


Reagovat
Marhulka 21.02.08

Ahojky, já jsem hledala, taky inspiraci – manžel to prý vyrobí sám :roll: a líbily se mi stránky www.floraservis.cz mají tam moc pěkný sestavy. Tak snad se bude hodit Marhulka


Reagovat
Marhulka 21.02.08

ještě přidávám http://www.happyworldcz.cz http://www.hriste.cz/cs/ a nebo rovnou http://www.firmy.cz/…a-sportovist

mějte se fajn a ať se vám na tom hřišti pěkně řádí Marhulka :lol:


Reagovat
janinkaz 27.02.08

Ahoj, u nás zrovna takovou sestavu vyrábí děda, tak až bude (doufám že brzy), tak sem dám fotku. Zatím je proces čištění stromů od kůry :D


Reagovat
janinkaz 04.03.08

Tak jsem vám pro inspiraci našla fotku našeho budoucího hřiště, jen ta skluzavka nepovede do písku, pískoviště bude mimo. 


Reagovat
janinkaz 17.03.08

Ahoj, jen jsem vám chtěla ukázat konstrukci sestavy, doplňky by měly být tenhle týden (skluzavka, apod.). 


Reagovat
Marhulka 21.03.08

Janinkaz – moc pěkné máte šikovného dědu...... u nás se zatím nezačalo tak uvidíme, doufám, že budu moct brzo taky vložit fotečku naší sestavy mějte se a určitě vlož obrázky hotového dílka Marhulka


Reagovat
janinkaz 21.03.08

Moc děkujeme za pochvalu :wink: Už máme i skluzavku a houpačku, ale mám fotku zatím jen s klouzačkou 


Reagovat
Anonymni 09.04.08

[citace] janinkaz píše:

Už máme i skluzavku a houpačku, ale mám fotku zatím jen s klouzačkou [/citace] Také bych potřebovala stejně šikovného dědu nebo manžela. Nechceš mi ho půjčit? (děda postačí :lol:) Asi si hřiště koupíme i s montáží. Nám se naopak Jungle Gym líbí, protože vypadá robustně. Vezmeme si to asi tady http://hriste.opra.cz/hriste/


Reagovat
janinkaz 12.04.08

To víš že jo, ale nevím co mi na to řekne :lol: Tady přímo Jungle gym http://www.junglegym.cz/…stranka.aspx , od nich máme klouzačku.


Reagovat
Petricka 02.06.09

Chtěla jsem se zeptat na další zkušenosti.

A možná hloupý dotaz, kotví se najak tyto sestavy do země? Mám na mysli nějaký betonový základ, apod. Moc se mi do takových věcí nechce, ale zase jde o bezpečnost dětí.

Tak co vy na to.


Reagovat
Eliška 02.06.09

Petricko, ja si udelala vlastni navrh, znamy truhlar mi to vyrobil – sestavu veze se skluzavkou, na kterou se leze po zebriku nebo stenou s vyrezy, do boku rameno pro houpacku. Cele jsme pak o:,–(ili patkami z Hornbachu s trnem a ukotvili do betonu. Drzi super.


Reagovat
Anonymni 09.04.19

Ahoj, já jsem dceři koupila tuto prolézačku https://hrackyzadobrekacky.cz/…-autobus-3v1 . Nemáme moc místa na zahradě, ale něco jsem jí tam chtěla koupit a todle je dobrej kompromis.


Reagovat
captchaOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.