Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Kvalitní fitness náramek


Anonymni 30.03.23

Máte někdo zkušenost s takovými těmi fit náramky? Začal jsem teď hodně sportovat a dost uvažuji nad tím, že bych si nějaký koupil. Jen je jich na trhu tolik, že prostě člověk neví co si vybrat. Doporučili byste nějakou konkrétní značku? Já jsem se například díval, že ty od Carneo nevypadají špatně, viz https://www.carneo.cz/fitness-naramky Máte někdo zkušenost? Díky. :)


Reagovat
Anonymni 31.03.23

ja pouzivam Fitbit a nemuzu si stezovat. Jinak doporucuji spis investici do posilovny a hlavne kvalitniho zevnejsku, treba leginy Lelosi jsou fakt super a kdyz pouzijete Lelosi slevovy kupon tak se daji sehnat i za super cenu.


Reagovat
Anonymni 24.04.23

Já jsem si nedávno koupila fitness náramek Insportline Rivarock, se kterým jsem velice spokojená. Počítá mi kroky, odhaduje spálené kalorie, měří tepovou frekvenci a měří orientačně krevní tlak. Používám ho hlavně při běhání, na které jsem si pořídila nové sportovní boty. Mám je vyzkoušené a mě vyhovují, takže pokud vám stačí tento základ zkuste je.


Reagovat
Anonymni 08.05.23

Díky všem za tipy. Taky právě přemýšlím nad tím, jestli si na sportování nekoupit buď nějaký náramek nebo fitness hodinky. Začal jsem teď hodně sportovat a nedávno jsem se v jednom článku na https://www.plnezdravi.cz/ dočetl jaké to může mít výhody. Na ty náramky už jsem se díval a není to až tak drahá věc, takže by to za to asi stálo.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.