Diskuze

Pokojové rostliny

Orchidej phalaenopsis - po odkvětu

bohunka2 10.12.10

Dobrý den, potřebuji poradit s touto orchidejí: po odkvětu jsem podle návodu zastřihla stonky, ale místo dalších květů se na stonku objevily nové listy s kořenem. Jak mám donutit rostlinu, aby znovu kvetla a co mám udělat s novou odnoží? Pokud ji mám ustřihnout, tak v kterých místech? Přidávám foto rostliny. Děkuji za radu. Bohunka.

Reagovat
Boza13 31.01.11

Bohunko2 – ahoj na květ si chvilku počkej ona rostlinka potřebuje klid vydala ze sebe květ a novou rostlinku. Můžeš ji začít hnojit jednou za měsíc v létě jednou za 14 dní. A novou rostlinku klidne ustřihni kousek pod tím co je spojená se stonkem tak 2 cm a normálně zasaď do kůry a rašeliny a pěstuj jako tu starší. Snad jsem ti trochu pomohla. Boža

Reagovat
bohunka2 01.02.11

Udělala jsem podle tvých rad a teď budu jen čekat co se bude dít.Díky za pomoc.

Reagovat
Anonymni 21.05.19

Norton.com/setup – Norton is a well-known name in the market of the Antivirus and Security software. They offer a great many products for both personal use and business use. You can visit the norton.com/setup and get your own Norton product now. Norton.com/setup

Reagovat
captcha

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.