Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

3 nápady a inspirace do zahrady


admin 27.02.19

3 nápady a inspirace do zahrady

Ne každý má tu možnost vlastnit zahradu. Pokud však patříte mezi ty šťastlivce, co takový kousek pozemku plný zeleně mají, jistě mi dáte za pravdu, že je tam stále co zlepšovat.

Perfektní trávník díky závlahovým systémům

Udržet všechnu zeleň v perfektní kondici dá někdy pořádně zabrat. Zahrada spotřebuje velké množství vody, což můžete pociťovat nejen na svojí peněžence, ale také na pohybovém aparátu. Tahání těžkých konví a kbelíků není činnost, kterou by měla většina zahradníků v oblibě. Kromě toho, že se pořádně zapotíte, vás budou bolet záda a klouby. Stejně tak zalévání trávníků pomocí hadice není žádné terno. Vsaďte na automatické zavlažovací systémy, které můžete propojit s chytrým telefonem a zalévejte tak zahradu pohodlně a naprosto bez námahy. Díky tomu ušetříte spoustu času a taky finančních prostředků, jež můžete využít mnohem efektivněji. 

Chvilka relaxace v zahradním lehátku

Po náročném pracovním týdnu je potřeba načerpat nové síly. Neexistuje nic lepšího, než pohodlně ulehnout do zahradního lehátka a nechat všechny starosti odplout pryč. Tento kus nábytku dokáže hotové zázraky. Využijete ho při odpoledním šlofíku, ale stejně dobře poslouží i při zahradní párty. Při koupi toho správného kousku můžete ze zahrady vytvořit stylové místo k relaxaci, kam se budete velice rádi vracet.

Sochy do zahrady rozhodně patří

Už po staletí se v zahradách objevují různí trpaslíci a jiné podobné sošky, které tyto venkovní prostory zkrášlují. Zahradní sochy však nemusí být pouze z keramiky. Vybírat můžete také z kamene, kovu či dřeva – každý materiál a tvar se hodí do jiného prostoru. Je důležité si uvědomit, co od onoho kousku očekáváte a teprve poté si vyberete ten správný. Chcete-li, aby socha vynikla na první pohled, volte materiál, který bude kontrastovat s prostorem vaší zahrady. Naopak pokud by dílo mělo celou scenerii pouze nenápadně dotvářet, zaměřte se na jednodušší sochy zemitých barev.


Reagovat
Anonymni 28.02.19

Komenář. jv


Reagovat
Anonymni 30.01.20

Jaké máte zkušenosti se zahradní kuchyní? Máme velkou zastřešenou terasu s prosklennými zdmi a zajímá mě, jestli tam mohu dát třeba takový jídelní set https://www.nabytek-interior.cz/…idelni-stoly


Reagovat
captchaOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.