Katalog rostlin

Nové tipy na pěstování

OndrejD , 26.01.2017:

test Přečíst celý tip »

deMerteuil , 24.01.2017:

test Přečíst celý tip »

pucek , 06.06.2016:

Nevím, co bylo špatně, ale za 3 roky, co jsem dosnu pěstovala, mi nevykvetla. Listy pěkné, ale květ nikde. Možná špatné hnojení - málo fosforu. Přečíst celý tip »

Alfonzie , 01.06.2016:

Tuhle rostlinu prostě zbožňuju. Je úchvatná. Přes celou sezónu jí přílévám fermentované Hnojítko Nemo Bez solí. Jinak jako s jiřinami... :) Přečíst celý tip »

D.enisa85 , 05.03.2016:

Je vidět, že kdo ten článek napsal nemá o rostlině ani páru, když tvrdí že množení rostliny je velmi náročné! Množení nemůže být jednodušší jak už… Přečíst celý tip »

Kdo co nově pěstuje

Arley začal(a) přestovat Asparágus
romaa začal(a) přestovat Štírovník
testpetrhejda začal(a) přestovat Gloxínii
sud začal(a) přestovat Opuncii
sud začal(a) přestovat Hrách
sud začal(a) přestovat Denivku
komurka začal(a) přestovat Hrách
komurka začal(a) přestovat Cibuli
komurka začal(a) přestovat Česnek
komurka začal(a) přestovat Brambory

Nové fotky rostlin

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.