Katalog škůdců

Nové tipy proti škůdcům

garryy , 16.11.2022:

www.aka.ms/phonelinkpin is used to link an Android device smart phone link pin. https://akamsphonelinkpin. us/ This Microsoft feature can only be… Přečíst celý tip »

campolongo , 15.01.2014:

Vážení,právě jsem likvidovala asičervce,nechápu, že se mi na kytkách objeví vždy něco, co skoro nejde zařadit.Přidám i fotku.objevily se u okvětí a u… Přečíst celý tip »

Lufeta , 27.06.2012:

Na ochranu jahod před plísní se mi osvědčil biofungicid Polyversum. Nejlepší je namáčet sazenice bezprostředně před výsadbou a potom průběžně stříkat… Přečíst celý tip »

martasblade , 25.05.2012:

Nejlepší a nejpohodlnější na likvidaci mšic a ostatních savých škůdců je přípravek ve spreji insecticid. Nastříkáte na rostlinu a je hotovo.… Přečíst celý tip »

Nové fotky škůdců

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.