Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

5 způsobů, jak využijete skladové kontejnery na zahradě


admin 13.03.20

Montované skladové kontejnery slouží nejen k uskladnění materiálu a zboží. Snadno je sestavíte i demontujete, když už nejsou potřeba. Dají se skládat vedle sebe i na sebe, sestavený kontejner může být přemístěn vysokozdvižným vozíkem či jeřábem. Díky použitému materiálu, jímž je pozinkovaný plech, navíc dlouho vydrží. Tohle všechno jsou důvody, proč si je lidé často pořizují i na zahradu.

Pokud jste si doposud mysleli, že skladovací kontejner patří spíš do firem a průmyslu, můžete se přesvědčit o opaku. Jde o velmi cenově dostupné zastřešení pro různé účely.

1. Přístřešek na dřevo

Nakoupíte větší zásoby dřeva, než jste schopní uklidit pod střechu. Co pak? Někteří lidé řeší zastřešení tak, že si koupí kontejner. Aby sloužil jako přístřešek na dřevo, není potřeba ho vybavovat ničím dalším, jde tedy o skutečně levné, a hlavně rychlé řešení.

2. Stání pro auto i motorku

Žádné stavební práce a zdlouhavé čekání. Skladovací kontejner můžete začít hned používat. Typy určené jako garážové stání mají dvoukřídlé dveře, boční dveře pro lepší nasedání do auta a nájezdovou rampu. Samozřejmostí je zámek a na přání i bezpečnostní závora.

3. Zahradní domek

Skladové kontejnery se dají použít na uskladnění drobného zahradního nářadí, ale třeba i sekačky. Dovnitř se dá nainstalovat regálový systém, kontejner navíc nemusí být jen plechová bedýnka. Do zahradního domku se hodí okna na boční či zadní stranu kontejneru.

4. Přístřešek na kola a sportovní vybavení

Skladovací kontejner nahradí garáž či sklep, můžete do něj dávat nejen kola, ale také další sportovní vybavení (lyže, brusle, koloběžku apod.).

5. Kryt na popelnice

Kontejner bez dveří se dá využít i pro zastřešení popelnic. Ten se hodí nejen na zahradu, ale i před bytový dům.

Celou dobu mluvíme o tom, jak jsou kontejnery skvěle přizpůsobitelné a levné zastřešení, konkrétní cenu jsme však nezmínili. Ona se totiž odvíjí od více kritérií, jako je třeba velikost a vnitřní vybavení. Bližší informace najdete přímo na webu výrobce Kovobel – www.kovobel.cz. Skladovací kontejnery vyrábí od konstrukce až po finální úpravy, takže je schopný vám vytvořit kontejner třeba i na míru.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.