Diskuze

Tropické okrasné rostliny

Alocasia calidora


Jejca 24.04.12

Prosím o radu, jak zachránit tuto rostlinu. Máte ji někdo? Předtím rostla a najednou zbyl jeden list a ten teď uvadá. Díky.


Reagovat
Re: Jejca | chvátalová 21.10.15

Pěstujte ji v zimě při maximální teplotě 22st. Roste. Já ji mám v obýváku a velice ji svědčí když u ní suším prádlo na sušáku. Mám ji u okna. Nepřelívat. I mě sm tam zežloutnou listy ale seříznu je a s toho posledního vždy vyroste další.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.