Diskuze

Tropické okrasné rostliny

Alocasia calidora


Jejca 24.04.12

Prosím o radu, jak zachránit tuto rostlinu. Máte ji někdo? Předtím rostla a najednou zbyl jeden list a ten teď uvadá. Díky.


Reagovat
Re: Jejca | chvátalová 21.10.15

Pěstujte ji v zimě při maximální teplotě 22st. Roste. Já ji mám v obýváku a velice ji svědčí když u ní suším prádlo na sušáku. Mám ji u okna. Nepřelívat. I mě sm tam zežloutnou listy ale seříznu je a s toho posledního vždy vyroste další.


Reagovat
poprepeater 22.11.22

On the weekend, stop by Melrose Trading Post to pick up a fantastic memento to remind you of your trip. From vintage clothing to dordle handmade furniture, from jewelry to textiles, you can find it all at the massive craft market. If you get hungry while perusing the wares, there are plenty of food stands and trucks at the market every Sunday.


Reagovat
Anonymni 08.02.23

Your essay was enjoyable to read, and I look forward to reading more from you in the future. If you have some free time, please join me in playing a fantastic game I found called poppy playtime .


Reagovat
Anonymni 16.02.23

geeksgames all free games unblocked to play at school


Reagovat
Anonymni 08.03.23

Taking everything into account I was looking for sonnet-related blog zones and happened onto your site. This post is quite illuminating, and you have produced such an important and massive essay that has given me a player in data. I know you'll keep it up, and we'll get a lot of useful and basic information from you. To be sure, thank you for such a lovely collection for your post. play globle game


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.