Diskuze

Kaktusy a sukulenty

Aloe - zalévání


Lesní víla 27.05.14

Ahoj, prosím jak často zalíváte aloe? Už druhá mi odešla, ale nechci to ještě vzdát a potřetí to dokázat :D díky


Reagovat
Re: Lesní víla | pucek 27.05.14

Je to sukulent, takže hodně málo. Záleží, kde ji máte, jako pokojovou ji zalévám 1× za 14 dní, na slunci by chtěla častěji. Sahnu na listy a když jsou měkčí, tak už chce pít.


Reagovat
Re: pucek | Lesní víla 28.05.14

Super, moc děkuju :) a v jaké to máte zemině? já jsem to koupila totiž v takovém spíš štěrku, je to správně?


Reagovat
Re: Lesní víla | pucek 28.05.14

Ano, i písčitá může být. To je právě proto, aby se tam nedržela voda. Ta ji nejčastěji zahubí, že uhnije.


Reagovat
Re: pucek | Lesní víla 29.05.14

Děkuji moc za všechny rady :)


Reagovat
Kade Sapde 05.05.17

" ** //NFL Jerseys from China** // ":http://www. nfljerseys. us/

" ** //Yeezy Boost 350** // ":http://www.yeezyboost350.us.com/

" ** //Longchamp Outlet** // ":http://www.longchampbags.us.com/

" ** //Adidas Sale** // ":http://www.adidas-uk.org.uk/

" ** //Ray Ban Outlet** // ":http://www. raybansoutlet. us/

" ** //Yeezys For Sale** // ":http://www. yeezys. org/

" ** //Toms Outlet Online** // ":http://www.tomsoutlet-online.us.com/

" ** //Kade Sapde Outlet** // ":http://www.kade-sapde.us.com/

" ** //Adidas Outlet** // ":http://www.adidasoutlets.us.com/

" ** //Nike Stores** // ":http://www. nike-stores. fr/

" ** //Under Armour Outlet** // ":http://www.underarmouroutlet.us.com/

" ** //Timberland Boots** // ":http://www.timberlanduk.org.uk/

" ** //Jordan 12** // ":http://www. jordan12.us/

" ** //Yeezy Shoes** // ":http://www.yeezy-shoes.us.com/

" ** //Nike Huarache** // ":http://www. nikehuarache. us/

" ** //Keds Shoes** // ":http://www. kedsshoesforwo­men. com/

" ** //Yeezy** // ":http://www.yeezy.com.co/

" ** //Nike Air Max 2016** // ":http://www. nikeairmax. us/

" ** //Toms Outlet** // ":http://www. outlettoms. us/toms-women-c-1/

" ** //Ultra Boost Uncaged** // ":http://www. ultraboostunca­ged. us/

" ** //MLB Jerseys** // ":http://www. mlb-jerseys. us/

" ** //Adidas NMD** // ":http://www. adidas-nmds. com/

" ** //Oakley Outlet** // ":http://www.oakleyoutlet.net.co/

" ** //Ray Ban** // ":http://www. rayban-canada. ca/

" ** //Kate Spade Outlet** // ":http://www. katespadeoutlet­s. us/

" ** //Adidas Outlet** // ":http://www. adidas-outlet. org/

" ** //Nike Air Max 90** // ":http://www. nikeairmax-90.com/

" ** //Timberland Outlet** // ":http://www. timberland-outlet. us/

" ** //Ray Ban Sunglasses** // ":http://www. rayban-sunglasses. ca/

" ** //Adidas NMD** // ":http://www.adidas-nmd.org.uk/

" ** //Adidas EQT** // ":http://www. adidaseqt. com/

" ** //Ralph Lauren** // ":http://www.ralphlaurens.org.uk/

" ** //Jordan 4** // ":http://www. jordan4.us/

" ** //Cheap Jordan** // ":http://www. cheapjordan-shoes. com/

" ** //Adidas NMD** // ":http://www. adidasnmdoutlet­. com/


Reagovat
Kranthi 13.05.17

Bands linked together by Threaded screws like the authentics which can be resized very easily. cheap nixon watches flogo etched at 6 o"clock position from http://www.nixon5130gold.com/ Screw-in watch crown Solid 440 Stainless Steel Case Solid 440 Stainless Steel Strap Sapphire Crystal Glass Face Case Diameter:36 mm


Reagovat
Anonymni 04.08.18

wh0cd2673 BUPROPION


Reagovat
Anonymni 08.08.18

wh0cd2673 acyclovir


Reagovat
Anonymni 08.08.18

wh0cd2673 strattera online


Reagovat
Anonymni 09.08.18

wh0cd390876 azithromycin 250 mg price


Reagovat
Anonymni 09.08.18

wh0cd390876 buy levaquin


Reagovat
Anonymni 11.08.18

wh0cd2673 aldactone


Reagovat
Anonymni 11.08.18

wh0cd2673 Viagra Without Prescription


Reagovat
Anonymni 11.08.18

wh0cd2673 ampicillin


Reagovat