Diskuze

Pokojové rostliny

Asparágus


60 27.09.11

prosím o radu,mám asparágus asi 30 let,pořád v jednom květináči,ale pořád stejně krásně rostl,protože byl pořád v kuchyni na světle.Teď se ho chystám konečně rozsadit.Mám ty cibule roztrhat?ostří­hat??zná to někdo??Díky


Reagovat
muškatek 27.09.11

Kdysi jsem taky asparágus přesazovala,vyndala jsem ho z květníku rozřezala na kusy kolik chceš a zasadila rostl jako z vody.Ale přesazování se dělá na jaře aby kytka dobře zakořenila,tak s tím počkej na jaro.A jen na okraj aparágus nemá cibule ,ale hlízy. :lol:


Reagovat
60 27.09.11

Mně to přijde jako malé cibulky,lezou už ven :lol: :lol: ale díky :lol:


Reagovat
Magdalenka73 30.09.11

Dělám to přesně jako muškatek, oříznu nožem a vždycky se zatím ujal. A opravdu..vždycky na jaře, v zimě spí a už by nestihnul zakořenit :wink:


Reagovat
emilka12 19.11.11

POKUD CHSEŠ DVA TAK HO ROZŘÍZNI NAPUL.JA HO VYNDAM Z KVETINAČE,UKROJIM SPODEK OKRAJÍM ASI CENTIMETR BOKY.A ZASADÍM DO STEJNÉHO KVĚTINÁČE


Reagovat
WENDY moje 27.04.12

Chtěla bych se zeptat,jestli mohu dát asparágus do truhlíku a dát na parapet ven,mezi begonie.Děkuji Wen­dy.


Reagovat
kyti5 28.04.12

Ano viděla jsem to pěstovat, vypadalo to moc pěkně . Tím, že begonie mají rady polostín až stín tak se bude dařit i asparágusu.


Reagovat
emilka12 11.08.12

:potlesk: :potlesk:


Reagovat
Dominik Mik 24.03.13

Já mám asparágus od babičky-měla jich hodně. Celkem tam byly dva výhony. Teď, po čtvrt roce se mu tlačí třetí. :D


Reagovat
Anonymni 13.06.23

Getting the latest information on this link https://beardeddragonseat.com/grapes/ can bearded dragon eats grapes so you try this web link.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.