Diskuze

Trvalky

Aubrieta argenteovariegata-Máte někdo tuto tařičku??


Alihna 11.05.12

Ahoj narazila jsem na netu na tuto tařičku, moc se mi líbí listem i květem, ráda bych s ní olemovala záhon, máte někdo s touhle tařičkou zkušenost, ja moc se rozrůstá, popř. jak daleko od sebe sadičky?? Díky za každý názor.Čím máte olemované záhony vy? Hledám něco co se moc rychle nebude rozrůstat… ;)


Reagovat
kyti5 11.05.12

našla jsem na netu, že se hodně rozrůstá je třeba ji po odkvětu pravidelně „krotit“ já mám na lemech barvínek a rožec…oboje se dost rozrůstá, takže musím také hlídat aby jich nebyl plný záhon . :cert: :cert: :cert: :cert:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.